Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie! Jej ciało rozgrzało internautów do czerwoności!

2 kwietnia 2020
Przez: : W.M.

Trenerka pochwaliła się kolejnym zdjęcie, na którym zaprezentowała idealnie wyrzeźbione ciało. Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie! Koniecznie to zobaczcie!

Zobaczcie zdjęcie Kasi, które rozgrzało do czerwoności jej fanów!

Kasia Dziurka to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych trenerek personalnych i instruktorek fitness w Polsce. Swoją przygodę ze sportem na dobre rozpoczęła sześć lat temu, a głośno zrobiło się o niej, gdy Kasia została Mistrzynią Europy Bikini Fitness. Ponadto Dziurska ma na swoim koncie inne sukcesy, gdyż jest wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Widzowie programów rozrywkowych kojarzyć ją mogą także z udziału w popularnych show. Dziurska była uczestniczką ósmej edycji polsatowkiego „Tańca z Gwiazdami”, gdzie razem z Tomaszem Barańskim zajęła wysokie miejsce. Niedługo po udziale w TzG ponownie pokazała swój talent tanecznym, tym razem u boku swojego życiowego partnera- Emila Gankowskiego w „Dance, dance, dance”. Para stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce.

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie

Kasia bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Gwiazdę fitness śledzi już ponad 420 tys. obserwatorów, a liczba ta stale rośnie. Dziurska bardzo chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia, chwaląc się efektami regularnych ćwiczeń, tym samym motywując do ruchu i zdrowego trybu życia także swoich fanów.

Na profilu Dziurskiej znalazło się kolejne zdjęcie prezentujące jej idealne wyrzeźbione ciało. Zobaczcie sami, jak wygląda Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie.

Internauci licznie komentowali zdjęcie trenerki, nie szczędząc zachwytów i komplementów nad figurką trenerki, na którą latami pracowała.

„Kasia jak zawsze mega seksownie i ślicznie”

„Super wyglądasz”

„Piękna kobieta”

„O kurde Kasiulaaaa 😮😮😮 Ty to jesteś petarda! 🔥🔥”

„Wyglądasz nieziemsko”

Zdecydowanie zgadzamy się z fanami Kasi. 32-latka wygląda perfekcyjnie i z pewnością niejedna kobieta zazdrości jej takiej figury!

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Dziurska zaprezentowała swoje obłędne ciało. Więcej o tym znajdziesz tutaj.

A jak Wam podoba się nowe zdjęcie Kasi? Zmotywowała Was do ćwiczeń?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz