Połącz się z nami

Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie! Jej ciało rozgrzało internautów do czerwoności!

Kasia Dziurska

Moda i uroda

Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie! Jej ciało rozgrzało internautów do czerwoności!

Trenerka pochwaliła się kolejnym zdjęcie, na którym zaprezentowała idealnie wyrzeźbione ciało. Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie! Koniecznie to zobaczcie!

Zobaczcie zdjęcie Kasi, które rozgrzało do czerwoności jej fanów!

Kasia Dziurka to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych trenerek personalnych i instruktorek fitness w Polsce. Swoją przygodę ze sportem na dobre rozpoczęła sześć lat temu, a głośno zrobiło się o niej, gdy Kasia została Mistrzynią Europy Bikini Fitness. Ponadto Dziurska ma na swoim koncie inne sukcesy, gdyż jest wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Widzowie programów rozrywkowych kojarzyć ją mogą także z udziału w popularnych show. Dziurska była uczestniczką ósmej edycji polsatowkiego „Tańca z Gwiazdami”, gdzie razem z Tomaszem Barańskim zajęła wysokie miejsce. Niedługo po udziale w TzG ponownie pokazała swój talent tanecznym, tym razem u boku swojego życiowego partnera- Emila Gankowskiego w „Dance, dance, dance”. Para stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce.

Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie

Kasia bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Gwiazdę fitness śledzi już ponad 420 tys. obserwatorów, a liczba ta stale rośnie. Dziurska bardzo chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia, chwaląc się efektami regularnych ćwiczeń, tym samym motywując do ruchu i zdrowego trybu życia także swoich fanów.

Na profilu Dziurskiej znalazło się kolejne zdjęcie prezentujące jej idealne wyrzeźbione ciało. Zobaczcie sami, jak wygląda Kasia Dziurska w czarnej bieliźnie.

Internauci licznie komentowali zdjęcie trenerki, nie szczędząc zachwytów i komplementów nad figurką trenerki, na którą latami pracowała.

„Kasia jak zawsze mega seksownie i ślicznie”

„Super wyglądasz”

„Piękna kobieta”

„O kurde Kasiulaaaa 😮😮😮 Ty to jesteś petarda! 🔥🔥”

„Wyglądasz nieziemsko”

Zdecydowanie zgadzamy się z fanami Kasi. 32-latka wygląda perfekcyjnie i z pewnością niejedna kobieta zazdrości jej takiej figury!

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Dziurska zaprezentowała swoje obłędne ciało. Więcej o tym znajdziesz tutaj.

A jak Wam podoba się nowe zdjęcie Kasi? Zmotywowała Was do ćwiczeń?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry