Dziurska w cekinowym bikini! “Królowa bikini i boska figura”

6 marca 2020
Przez: : M.J

Kasia Dziurska pomimo tego, że wróciła już z wakacji na Dominikanie, gdzie wraz z radiem Eska “odwoływała zimę”, to nadal chętnie pokazuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Po raz kolejny pokazała się w skąpym bikini, które wygląda na niej fenomenalnie! Dziurska w cekinowym bikini ponownie zachwyciła internautów! Zobaczcie!

Kasia Dziurska i Emil Gankowski są jedną z najbardziej znanych par fitness w naszym kraju. Poznali się w 2018 roku, a rok później w kwietniu doszło do ich zaręczyn. Poznali się na siłowni, co wcale nas nie dziwi, bo to właśnie tam spędzają dużo swojego wolnego czasu.

Zaznaczmy również, że Kasia nie tylko jest trenerką personalną i instruktorką fitness. Już w wieku sześciu lat zaczynała swoją przygodę z tańcem, a jej ulubionymi stylami był hip-hop i dancehall. Ciekawostką jest również to, że była ona w grupie “Cheerleaders Prokom Gdynia”, z którą aż trzy razy miała przyjemność zatańczenia na meczach NBA na specjalne zaproszenie Marcina Gortata!

Ostatnio pisaliśmy o Kasi i jej strojach kąpielowych, w których chętnie pozowała do zdjęć, kiedy przebywała na Dominikanie. Jednoczęściowy strój przypadł do gustu wielu internautkom. Również wycięte bikini, w którym Kasia zaprezentowała swoje zgrabne pośladki, spodobało się i to na pewno bardziej męskiej części jej obserwatorów. Tym razem możemy podziwiać kształty trenerki w cekinowym stroju! Zobaczcie!

Dziurska w cekinowym bikini!

Kasia po raz kolejny uraczyła nas zdjęciem w pięknym bikini. Tym razem zaprezentowała się w świecącym, cekinowym stroju w kolorze bladego różu. Jak sprawdziliśmy, za to cudo przyjdzie nam zapłacić w okolicach 260 złotych, a pochodzi z firmy Qso Swimwear, zobaczcie TUTAJ. Również obserwatorzy profilu trenerki po raz kolejny nie zawiedli, a w komentarzach pod zdjęciem czytamy:

“Piękna 😍a ten strój zjawiskowy 🔥”

“Piękna Kasia i najlepsze ciacho pod słońcem 😍❤️🔥”

“Śliczne wyglądasz w tym stroju. Mega 🤩”

“Jak prawdziwa prześliczna królowa bikini i boska figura 😍😊”

Nie da się ukryć, że trenerka ma wręcz idealną figurę do prezentowania jej w tak skąpych strojach kąpielowych. Jednak trzeba również zaznaczyć, że jej kształty, to efekt wielu godzin treningów i wielu wylanych litrów potu na siłowni. Niemniej jednak z każdym zdjęciem w stroju kąpielowym Kasia wzbudza ogromny zachwyt swoich obserwatorów!

Jak podoba Wam się Kasia Dziurska w cekinowym bikini?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej