Kasia Smutniak: [wiek, mąż, filmy, bielactwo, Instagram]

27 września 2019
Przez: : KS

Kasia Smutniak to polsko-włoska aktorka, która karierę robi zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Jej role są często doceniane. Niewątpliwie, doskonale odnajduje się w rozmaitych repertuarach. Ostatnio zagrała w polskim filmie, który ma szansę stać się najpopularniejszym tej jesieni! Dowiedzmy się o niej więcej!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez KasiaSmutniak (@lasmutniak)

Kasia Smutniak: wiek

Aktorka urodziła się 13 sierpnia 1979 roku. Pochodzi z Piły. Od lat mieszka we Włoszech i tam głównie rozwija swoją karierę. Co ciekawe, zna język angielski, rosyjski i włoski. Jako nastolatka zdobyła licencję pilota szybowcowego. Jej ojciec był zasłużonym generałem lotnictwa polskiego. Ponadto, w tym samym czasie zaczęła pracę w modelingu. W tym celu nawet wyjechała do Tokio.

Zobacz także: Gigi Hadid i Zayn Malik już się rozstali! Mama modelki oskarża go o pobicie

Kasia Smutniak: mąż

Jej pierwszym mężem był Pietro Taricone – aktor. Para poznała się podczas pracy nad filmem, w którym oboje grali. W 2004 roku na świat przyszła ich córka Sophie. Niestety, w 2010 roku mężczyzna uległ wypadkowi spadochronowemu. W skutek poszkodowań został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Kolejnym partnerem aktorki w 2019 roku został Domenico Proccaci. Owocem ich związku jest syn Leone, który obecnie ma 5 lat.

Kasia Smutniak: filmy

Kobieta grywa zarówno w polskich, jak i włoskich produkcjach. Podczas swojej kariery była wielokrotnie nominowana do różnorodnych nagród. Widzowie mogli zobaczyć ją w Hakerze, Pozdrowienia z Paryża, Zapnijcie pasy oraz Oni. Ponadto, zagrała w dwóch adaptacjach tej samej historii. Mianowice w Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie i (Nie)znajomi. Oba z filmów opowiadają o grupie przyjaciół, którzy podczas kolacji decydują się na odczytywanie wszystkich smsów oraz odbieranie połączeń przychodzących.

Zobacz także: Emily Ratajkowski pokazała się miesiąc po porodzie – forma modelki robi wrażenie!

Kasia Smutniak: bielactwo

Aktorka wyjawiła, że od sześciu lat cierpi na bielactwo. Poprzez to chciała pokazać, że mimo tego iż wiele ludzi uważa, że jej życie jest idealne, ona również zmaga się z problemami. Co więcej, namawia innych aby akceptowali jak ona swoje wady i cieszyli się życiem.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda „Przyjaciół”! 59-letni aktor przegrał walkę z chorobą!

Kasia Smutniak: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @lasmutniak. Na chwilę obecną, jej aktywność obserwuje 223 tysiące użytkowników. Na bieżąco dodaje dużo zdjęć i relacji. Oprócz tego, informuje swoich planów o sukcesach zawodowych, ale także dzieli się z nimi życiem codziennym.

 

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez KasiaSmutniak (@lasmutniak)

Zobacz także: Kardigan – najmodniejszy trend sezonu! Z czym go nosić?

Źródło: Instagram lasmutniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz