Połącz się z nami

Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka?! Jest komentarz członka rodziny…

Kasia Tusk w kucyku i rozpuszczonych włosach.

Z życia gwiazd

Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka?! Jest komentarz członka rodziny…

Choć informacje na temat drugiej ciąży Kasi Tusk pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu, to jak do tej pory nikt z otoczenia blogerki nie potwierdzał tych doniesień. Również Kasia nie komentowała doniesień mediów. Natomiast teraz w rozmowie z Super Expressem informację tę potwierdziła Anna Lutomska- mama Stanisława Cudnego, który jest mężem Kasi Tusk. Zobaczcie!

Kilka słów o Kasi Tusk

Od niemal dekady Kasia Tusk prowadzi swojego bloga o nazwie Make Life Easier, jak i ma własną linię ubrań MLE Collection. Można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najbardziej znanych blogerek w naszym kraju i choć niejednokrotnie media rozpisywały się na jej temat, to sama bardzo strzeże swojego życia prywatnego i niechętnie wypowiada się na tematy z nim związane.

Prywatnie Kasia związana jest ze Stanisławem Cudnym, z którym 28 stycznia 2019 roku na świecie przywitała swoją pierwszą pociechę-córkę Lilianę. Media od jakiegoś już czasu donosiły, że do dwuletniej dziewczynki niebawem dołączy brat lub siostra. Niemniej jednak, na próżno było szukać potwierdzenia tych informacji przez blogerkę.

Zobacz także: Kasia po raz pierwszy pokazała zdjęcie z porodówki!

Tym razem jeden z portali nie tylko pokazał ciążowe zdjęcia przyszłej mamy, ale również potwierdził pojawiające się plotki u członka rodziny. Zobaczcie!

Kasia Tusk w drugiej ciąży

Choć sama zainteresowana nie odniosła się ani razu do informacji pojawiających się w sieci, to 31 maja teściowa Kasi Tusk w rozmowie z SE przyznała, że już niebawem po raz kolejny zostanie babcią:

„Bardzo się wszyscy cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”– powiedziała Anna Lutomska w rozmowie z SE.

Kasia Tusk z córką i psem.
Kasia Tusk z córeczką.

Nie da się ukryć, że obserwatorzy profilu Kasi w mediach społecznościowych nie raz pisali, iż widać ciążowe krągłości blogerki na niektórych zdjęciach i nagraniach. Co więcej zdjęcia, które pojawiły się na stronie Super Expressu, mówią same za siebie. Być może już niebawem Kasia sama zdecyduje się na ogłoszenie szczęśliwej nowiny. Nam nie pozostaje nic innego, jak serdecznie pogratulować!

Zobacz także: Kasia Tusk udzieliła wywiadu na temat macierzyństwa...

Myślicie, że Kasia niebawem potwierdzi szczęśliwą nowinę?

Źródło: Instagram Kasi Tusk / SE

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry