Połącz się z nami

Kasia Tusk w koszulce za mniej niż 30 złotych! Idealna do każdej stylizacji!

Moda i uroda

Kasia Tusk w koszulce za mniej niż 30 złotych! Idealna do każdej stylizacji!

Jedna z najbardziej znanych blogerek w naszym kraju, po raz kolejny zaprezentowała się na swoim Instagramie w modnej stylizacji. Naszą uwagę zwrócił jej T-shirt, który jak się okazuje, kupimy teraz za mniej niż 30 złotych! Zobaczcie, gdzie go kupicie! Kasia Tusk w koszulce za mniej niż 30 złotych!

Jak już wspominaliśmy, Kasia Tusk to jedna z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju. Jej blog lifestylowy o nazwie „Make Life Easier” cieszy się ogromną popularnością, bo jak widzimy, jest prawdziwą skarbnicą inspiracji. Nie da się ukryć, że Kasia jest również uważana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje zawsze są szeroko komentowane przez jej obserwatorów, co doskonale widać na jej Instagramie.

Ostatnimi czasy większość gwiazd w swoich mediach społecznościowych prezentuje się najczęściej w domowych stylizacjach i nic w tym dziwnego. Z powodu panującej pandemii gwiazdy, które na co dzień nie miały zbyt wiele czasu, aby pomieszkać w domu i spędzić go ze swoimi najbliższymi, teraz mogą to nadrobić. Również Kasia chętnie dzieli się z internautami zdjęciami ze swojego życia, które nie da się ukryć, uległo zmianie.

Ostatnio niemal wszystkie portale rozpisywały się na temat maty do ćwiczeń marki Chanel, którą blogerka zaprezentowała na jednym ze zdjęć. O ile za mate musielibyśmy zapłacić tysiące złotych, to za koszulkę, w której zaprezentowała się na jednym z najnowszych zdjęć o wiele mniej! Zobaczcie!

Kasia Tusk w koszulce za mniej niż 30 złotych!

T-shirt, który Kasia ma na sobie, zachwycił internautki, które w komentarzach dopytywały, gdzie mogą go dostać:

„Bluzka jakiej marki?”

„Kasiu, jaki rozmiar tej koszulki wybrałaś? Chyba też większy oversizowy prawda?”

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie i za ile możemy kupić czerwony T-shirt idealny do każdej stylizacji. Koszulka z minimalistycznym nadrukiem pochodzi ze sklepu Carry. Dodatkowo jest ona w promocji. Przed obniżką kosztowała 59,99 PLN, natomiast teraz możemy ją już kupić za 29,99 PLN!

Bez wątpienia jest to „must have” każdej kobiety, która ceni sobie wygodę i prostotę w swoich stylizacjach!

Skusicie się na koszulkę, którą Kasia Tusk ma na sobie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry