Katarzyna Grochola szczerze o swojej córce: “myśmy razem napisały książkę”

18 lutego 2020
Przez: : MC

Katarzyna Grochola razem z Dorotą Szelągowską wielokrotnie pokazały jak bliska jest ich relacja. Pisarka zdradziła kilka ciekawostek o swojej córce.

Kilka słów o Katarzynie

Katarzyna Grochola urodziła się 18 lipca 1957 roku. Jest polską pisarką i dziennikarką, a napisane przez nią książki sprzedano w nakładzie 5 milionów egzemplarzy. Swoją pierwszą powieść pt. Na premierach Dzikiego Zachodu napisała mając zaledwie 11 lat. Jest laureatką takich nagród jak “As Empiku” czy Nagroda Księgarzy. Współpracowała m.in. z czasopismem Jestem i Poradnik Domowy, a ponadto współpracowała przy scenariuszu serialu M jak miłość. Grochola to również autorka kilku sztuk teatralnych i telewizyjnych. Wystąpiła również w Tańcu z gwiazdami.

Katarzyna Grochola o Dorocie Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jest córką córka Grocholi. Profesjonalnie zajmuje się aranżacją wnętrz oraz prowadzi program dotyczący remontów w domu. Ponadto, Dorota w 2019 roku otrzymała TeleKamerę w kategorii Osobowość telewizyjna. Zasłynęła z prowadzenia programów dotyczących remontów i wystroju wnętrz. Swoje pomysły prezentuje w takich produkcjach jak Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie.

Zobacz także: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej

Nie da się ukryć, że Szelągowska ma bardzo bliskie relacje ze swoją mamą. Grochola zdradziła kilka ciekawostek o swojej córce:

Moja córka doskonale pisze. O czym niewiele osób wie. Myśmy razem napisały książkę „Makatka”. Pisałyśmy razem do Pani, zanim nie zostałyśmy wyrzucone. A dzisiaj ona pisze również do Olivii, jest dziennikarką od lat robiącą znakomite wywiady.”

Ponadto pisarka przyznała, że córka zajęła się również wnętrzem jej domu. Grochola wspomniała, że tapeta wybrana przez Dorotę robi wrażenie na odwiedzających ją gościach.

“Ilekroć trafię na jej program, to sobie myślę, że obejrzę tylko 3 minuty. Bo muszę wyjść lub coś zrobić. I zawsze zostaję do końca. W moim domu Dorota zrobiła ścianę. Wybrała też piękną tapetę i wszyscy się nią zachwycają. Kazała mi wyrzucić drewniane szczebelki i włożyła tam szybę, żeby było bardziej przestrzennie.”

źródło: Instagram Dotindotin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz