Szelągowska pokazała kolejne wnętrze swojego mieszkania!

12 października 2019
Przez: : P.Z.

Projektantka, od kiedy urządziła swoje gniazdko, decyduje się co jakiś czas pokazać ciekawskim fanom jak mieszka. Rzeczywiście widzieliśmy już naprawdę dużo, a teraz Dorota Szelągowska pokazała kolejne wnętrze swojego mieszkania. Zobaczcie zatem biuro Doroty!

Dorota Szelągowska z pewnością ma się czym pochwalić, jeżeli chodzi o ilość udanych projektów wnętrz. Niewątpliwie jednym z nich jest również projekt jej własnego mieszkania, którego realizacjami od jakiegoś czasu raczy swoich fanów w internecie.

Mieszkanie Doroty jest eleganckie i spójne, a składa się z otwartej kuchni, połączonej z jadalnią oraz salonem. Dodatkowo wnętrze to łączy się z przedpokojem, który jest wąski, ale jasny i wyposażony w liczne miejsca do przechowywania. Poza tym mamy łazienkę z prysznicem oraz wanną. Są tam również pokoje dzieci, a także biuro projektantki.

źródło: https://www.instagram.com/p/BvjwKlEgcaj/

Rzeczywiście do tej pory widzieliśmy już realizację kuchni (tutaj), pokoju syna (tutaj) oraz łazienki (tutaj). Ponieważ projektantka chętnie dzieli się swoimi pracami, dlatego teraz Szelągowska pokazała kolejne wnętrze.

Biuro Doroty Szelągowskiej

W swoim mieszkaniu Dorota znalazła miejsce również na biuro. Lepszym określeniem będzie może jednak, kącik biurowy. W pomieszczeni do pracy, obok pięknej turkusowej witryny pod oknem, zamiast parapetu znalazł się biały blat. Blat pełni funkcję biurka, na którym umieszczono monitor oraz artykuły biurowe. Przy nim można usiąść w wygodnym fotelu.

“Bałam się trochę przedłużenia parapetu i zrobienia biurka bezpośrednio pod oknem. Blat jest o dobrych kilka centymetrów niżej niż standardowo, a do tego jest ultracienki. Na szczęście nic się nie ugina i pracuje się tu mega wygodnie” – napisała Dorota na Instagramie.

Zobaczcie!


źródło: https://www.instagram.com/p/B2lxqU8DXXp/

I jak wam się podoba kolejne wnętrze Doroty? 

Myślicie, że zdecyduje się pokazać nam swoją sypialnię, albo pokoik córeczki. Czas pokaże.

Nagranie z kuchni Doroty do zobaczenia TUTAJ! 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. GLOBALO pisze:

    Wygląda naprawdę super 🙂 Chociaż my jesteśmy zdecydowanie fanami kuchni w której gości nasz złoty okap GLOBALO to biuro też wyszło świetnie!