Katarzyna Ptasińska [wiek, filmy, seriale, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Instagram]

15 sierpnia 2019
Przez: : KS

Wszyscy fani młodej aktorki mają powód do świętowania! Ich ulubienica wystąpi w nowej edycji jednego z bardziej popularnych programów rozrywkowych na antenie Polsatu. Czy pokona konkurencję i stanie na podium? Internautów najczęściej interesuje wiek aktorki, jej życiorys, Instagram. Katarzyna Ptasińska – co robi na co dzień?

Katarzyna Ptasińska: wiek

Urodziła się 16 października 1989 roku w Lublinie. Natomiast studiowała w Łodzi. Uczelnia, którą wybrała to Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. Od wielu lat związana jest z Teatrem Kamienica. Oprócz tego występuje na deskach Teatru Capitol w Warszawie oraz krakowskim Teatrze Variete.

Zobacz także: Katarzyna Ptasińska wzięła ślub. Wybrała prostą i klasyczną kreację.

Katarzyna Ptasińska: filmy i seriale

W telewizji debiutowała w znanym serialu TVP – M jak miłość. Jednakże największą popularność zdobyła dzięki roli Beaty w Na Wspólnej. Właśnie za tę postać pokochali ją widzowie i z niecierpliwieniem oczekują by poznać dalsze losy jej bohaterki. Dodatkowo,  wystąpiła w kilku innych produkcjach, o których było głośno. Między innymi zagrała w Święcie zmarłych oraz kolejnym serialu – Pułapka.

Zobacz także: „M jak Miłość”: Odchodzi kolejna bohaterka! To przez problemy zdrowotne!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Ptasińska (@kasiaptasiaptasinska)

Katarzyna Ptasińska: Twoja twarz brzmi znajomo

Co ciekawe, aktorstwo to nie jedyna dziedzina, którą się interesuje. Kobieta jest także dyplomowanym historykiem oraz antropologiem kultury. Co więcej uwielbia czytać książki o funkcjonowaniu mózgu. Ptasińska sporo czasu poświęca na aktywności fizyczne, mianowicie na długie spacery, taniec oraz jazdę samochodem. Równie chętnie podróżuje i spędza czas ze swoim kotem.

Zobacz także: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Zdrójkowski stracił głos. Zrezygnuje z programu?

Katarzyna Ptasińska: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @kasiaptasiaptasinska. Póki co liczba jej fanów to 7 tysięcy osób, ale myślimy, że po udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, sytuacja ulegnie zmianie.

Będziecie trzymać kciuki za Katarzynę Ptasińską w Twoja twarz brzmi znajomo? Jesteśmy ciekawi czy jej doświadczenie w świecie seriali i teatru pomoże jej wygrać? O tym przekonamy się już jesienią na antenie Polsatu!

Źródło: Instagram kasiaptasiaptasinska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz