Połącz się z nami

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Zdrójkowski stracił głos. Zrezygnuje z programu?

Problemy zdrowotne Zdrójkowskiego

Rozrywka

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Zdrójkowski stracił głos. Zrezygnuje z programu?

Jeden z uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo borykał się ze sporymi problemami zdrowotnymi. Adam Zdrójkowski podczas prób do występu stracił głos. Co z jego dalszym udziałem w muzycznym show?

TTBZ edycja 15

Nowa edycja programu Twarz Twarz Brzmi Znajomo jak zwykle przyciąga przed ekrany wielu zaciekawionych widzów. Już po raz piętnasty oglądać mogą zmagania uczestników, którzy w każdym odcinku wcielać muszą się w największe gwiazdy polskiej oraz światowej sceny muzycznej. Ośmioro uczestników ma tylko kilka dni, aby jak najlepiej nauczyć się odwzorowywać zarówno wokalnie, jak i aktorsko wybraną dla nich osobę.

Kto wygra 15. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Faworytów jest wielu, więc z całą pewnością w kolejnych odcinkach show emocje będą gwarantowane.

Zdrójkowski nie wystąpi w kolejnym odcinku?

Wiele godzin treningów wokalnych oraz choreograficznych to niezwykłe trudne wyzwanie. Boleśnie przekonał się o tym między innymi Adam Zdrójkowski. Najmłodszy uczestnik 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest obecnie jednym z faworytów programu. Adam z każdym odcinkiem zachwyca zarówno jurorów, jak i widzów więc nic dziwnego, że 21-latek znajduje się obecnie na drugim miejscu pod względem otrzymanych punktów.

W szóstym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który wyemitowany zostanie już w najbliższy piątek na antenie stacji Polsat, Zdrójkowski wcielić ma się w legendarną Hankę Ordonównę, jednak jego występ stał pod poważnym znakiem zapytania. To nie pierwszy raz kiedy uczestnik TTBZ boryka się z poważnymi zdrowotnymi problemami.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo mierzy się z poważnymi dolegliwościami.

Adam Zdrójkowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Adam Zdrójkowski nie wystąpi w TTBZ?

Wysoki głos legendy polskiej sceny muzycznej i liczne próby właściwej emisji głosu, spowodowały, że na strunach głosowych Adama pojawiły się guzki. Na szczęście uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo był pod stałą opieką medyczną m.in. foniarki gwiazd lek. Anny Wakarow. Sterydy w postaci zastrzyków uratowały głos Zdrójkowskiego i uczestnik zaprezentuje się widzom w utworze Ordonówny już w najbliższy piątek.

Jak poradzi sobie Adam w tak trudnym repertuarze? Trzymamy kciuki.

źródło: Instagram TTBZ

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry