Połącz się z nami

Katarzyna Zielińska dodała stare zdjęcie! Jak bardzo się zmieniła?

Moda i uroda

Katarzyna Zielińska dodała stare zdjęcie! Jak bardzo się zmieniła?

Aktorka na potrzeby nowej roli zachwyca ostatnimi czasy zdjęciami w przeróżnych perukach. Na najnowszym zdjęciu zaprezentowała się swoim fanom po raz kolejny w innej odsłonie, tym razem jednak jest to fotografia z dawnych lat! Katarzyna Zielińska dodała stare zdjęcie! Jak bardzo się zmieniła?

Katarzyna Zielińska to polska aktorka, która w ciągu długich lat aktywności na polskim rynku filmowym zgromadziła na swoim koncie wiele ról zarówno w filmach, jak i w serialach. Aktorkę możemy również zobaczyć na deskach teatrów w niemal całej Polsce. Fani Katarzyny doceniają nie tylko jej talent aktorski, ale i ogromne poczucie humoru i dystans do własnej osoby.

Internauci na długo zapamiętają cykl zdjęć „Prawie jak Sarah Jessica Parker”, który publikowała na swoim profilu na Instagramie. Aktorka zestawiając zdjęcie swoje i amerykańskiej aktorki pokazała, że nie zawsze idąc za trendami wychodzi się na tym najlepiej. Katarzyna nie ukrywała, że bywa wówczas ofiarą mody i ze śmiechem dzieliła się kolejnymi zdjęciami.

Ostatnimi czasy aktorka dzieliła się swoimi zdjęciami w przeróżnych perukach. Pozowała między innymi w różowej – o tym TUTAJ! A ostatnio pokazała się w wersji blond, z prostą grzywką – o tym natomiast TUTAJ!

Katarzyna Zielińska dodała stare zdjęcie! Jak bardzo się zmieniła?

Najnowsze zdjęcie aktorki pokazuje Kasię znowu w innym, zmienionym kolorze włosów. Co ciekawsze, tym razem nie jest to żadna z przybieranych wcześniej peruek, a po prostu stara fotografia, z dawnych lat.

Katarzyna na dodanym zdjęciu pokazała siebie, kiedy nosiła czarną, krótką fryzurę. Zdjęciem tym sięgnęła po swoje wspomnienia:

„Kto mnie taką pamięta? Ręka w górę!
#zielina #dziewczyna #czarnamamba”

Fani zachwycili się zdjęciem Kasi z dawnych lat. W komentarzach posypały się komplementy:

„Piękna jak zawsze ❤️”

Tęsknię za panią w serialu O mnie się nie Martw. :)”

„Inaczej ale równie pieknie ❤️”

W jakim wydaniu najbardziej lubicie Kasię? W obecnej rudej fryzurze, czy w którejś z ostatnich zdjęć?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry