Połącz się z nami

Zielińska jako polska Sarah J. Parker rozbawia do łez! Jej stylizacje to koszmar! [Galeria]

Katarzyna Zielińska dzieli się śmiesznymi zdjęciami

Moda i uroda

Zielińska jako polska Sarah J. Parker rozbawia do łez! Jej stylizacje to koszmar! [Galeria]

Katarzyna Zielińska słynie z niesamowitego dystansu do siebie. Udowodniła to nie raz publikując ośmieszające się zdjęcia. Aktorka od pewnego czasu pokazuje cykl zdjęć pod tytułem „Prawie jak Sarah Jessica Parker”, który rozbawia Polaków do łez. Zobaczcie Zielińską jako polską Sarah J. Parker!

Katarzyna Zielińska, polska aktorka, która od lat bardzo prężnie działa na polskim rynku aktorskim. Jej kariera przez wiele lat nagromadziła dziesiątki produkcji. Najnowsza z nich, o której pisaliśmy to serial „Zawsze warto”, który już w jesiennej ramówce Polsatu wkroczy na ekrany naszych telewizorów – przeczytacie o tym TUTAJ. (Co więcej przygotował dla Was Polsat, na jesienne wieczory, możecie zobaczyć TUTAJ).
Zielińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy osób.

Fani oprócz talentu cenią ją za dystans do własnej osoby. Jak już wspomnieliśmy kariera Katarzyny rozpoczęła się lata temu. Gwiazdy, zazwyczaj nie chwalą się swoimi starymi kreacjami, z czasów, gdy moda była na zupełnie innym poziomie. Na przekór wszystkim Katarzyna postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami, na których wygląda bardzo „stylowo”.

Co ciekawsze, co pewien czas dodaje zdjęcia, na których widnieje ona i Sarah Jessica Parker. Katarzyna zrobiła to, by pokazać, że nawet osobom publicznym, które wokół siebie mają stylistów zdarzało się być ofiarami mody. Każde ze zdjęć posiada podpis, który rozbawia do łez.

Zielińska udowodniła wszystkim, że ma spory dystans do swojej osoby i ogromne poczucie humoru, które rozbawia Polaków do łez! Poniżej więcej zdjęć!
Co uważacie o kolażach zdjęć pod tytułem „Prawie jak Sarah Jessica Parker” Katarzyny Zielińskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry