Połącz się z nami

Katarzyna Zielińska” zabłysnęła” na 30-leciu magazynu „PANI”!

Moda i uroda

Katarzyna Zielińska” zabłysnęła” na 30-leciu magazynu „PANI”!

Katarzyna Zielińska” zabłysnęła” na 30-leciu magazynu „PANI”! Aktorka podzieliła się z fanami fotografią ze ścianki podczas imprezy magazynu „PANI” Wygląda olśniewająco!

Katarzyna Zielińska gra jedną z trzech głównych ról w nowym serialu „Zawsze Warto”. Przy boku Julii Wieniawy i Weroniki Rosati jest jednak najmniej zwracającą na siebie uwagę osobistością przy produkcji serialu.

Aktorki bardzo się zaprzyjaźniły jednakże Katarzyna odstaje nieco z boku. Ostatnio informowaliśmy Was o pogłębiającej się przyjaźni Weroniki i Julii, kiedy to jedna z nich dodała zdjęcie z siłowni,
gdzie wylewały wspólnie siódme poty – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Choć tylko u Julii i Weroniki zwiastuje się wielką przyjaźń, wszystkie trzy panie pracujące przy wspólnej produkcji pozostają w koleżeńskich relacjach.

O Zielińskiej, choć nie jest aż tak głośno, jak o Wieniawe i Rosati mogliście słyszeć niejednokrotnie. Ostatnimi czasy aktorka zasłynęła ogromnym dystansem do własnej osoby.
Informowaliśmy Was niedawno o ogromnej metamorfozie, którą przeszła, a o której dowiedzieć mogliście się z jej profilu na Instagramie. Fani zachwycili się wówczas przemianą Kasi i rozbawili do łez starą fotografią, na której była ofiarą mody-o tym przeczytacie TUTAJ!

Katarzyna Zielińska” zabłysnęła” na 30-leciu magazynu „PANI”!

Dziś po raz kolejny aktorka potwierdziła, że wraz z wiekiem zyskała dobry styl i klasę.
Na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje na ściance, podczas imprezy magazynu „Pani” , gdzie świętowano 30-lecia gazety.

Katarzyna Zielińska prezentowała się obłędnie! Naturalny i bardzo delikatny makijaż Zielińskiej został podkreślony błyszczącą kreacją aktorki. Jak sama przyznała, kobiety czasami potrzebują trochę błysku:

„Kobiety jak sroczki. Czasem lubią trochę błysku??⭐️? #pani #magazyn #swietujemy #stolat #happybirthday #loveit”

Oczywiście w pierwszej kolejności kreacją Zielińskiej zachwyciły się koleżanki z planu „Zawsze Warto” Julia Wieniawa oraz Weronika Rosati.

Jesteśmy pod wrażeniem ogromnej klasy Katarzyny Zielińskiej! Z roku na rok prezentuje się coraz bardziej obłędnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry