Kaźmierska jako 18-latka zachwycała urodą! Zobaczcie stare zdjęcia!

2 marca 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia ze starego albumu. Tym razem jej fani mogli zobaczyć, jak Królowa Życia prezentowała się jako 18-letnia dziewczyna. Musimy przyznać, że Dagmara już wtedy zachwycała urodą! Zobaczcie! Kaźmierska jako 18-latka zachwycała urodą!

Dagmara Kaźmierska od początku występuje w programie stacji TTV “Królowe Życia”. To właśnie dzięki tej produkcji zrobiło się o niej głośno, a przez te wszystkie lata Kaźmierską pokochały tysiące ludzi, którzy dalej chętnie śledzą jej losy. Nie da się ukryć, że Dagmara jest bardzo pozytywną postacią i nawet w obliczu ciężkich chwil, które przechodzi już od długiego czasu, to wciąż dobry humor jej nie opuszcza.

Przypomnijmy, że jakiś już czas temu Dagmara uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, przez co nadal walczy o powrót do pełnej sprawności. Jednak pomimo tego, wciąż zaraża wszystkich dookoła swoim pozytywnym nastawieniem do życia i poczuciem humoru. Każdy, kto chociaż raz widział program “Królowe Życia” doskonale wie, że w towarzystwie Dagmary i Jacusia ( jej przyjaciela) nie ma mowy o nudzie!

Kaźmierska jako 18-latka zachwycała urodą!

Jak wiadomo, Dagmara jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych i to właśnie tam pokazała tym razem zdjęcia, kiedy była 18-letnią dziewczyną. Bez wątpienia uwagę zwraca bujna burza ciemnych loków na jej głowie. Do tego w komentarzach pojawiło się wiele wpisów odnośnie tego, że wówczas była ona bardzo podobna do swojego syna Conana.

“Teraz to widać podobieństwo, jaki synio do mamy podobny 😍”

“Cały Conan wypisz wymaluj 😁👌”

Zdjęcia Kaźmierskiej pojawiły się na jej profilu w niedzielny wieczór, a ona sama zaznaczyła w jego opisie, że fajnie jest wracać do czasów, kiedy miało się 18-lat!

“🌟🌟🌟Jak to fajnie mieć 18 lat 💋💋💋KIEDY TO BYŁO ?🤔🙈🙈😜😜😜😜Kochani❤️Bawcie się , korzystajcie z życia 😘Uciekajcie od toksycznych ludzi 🐽Róbcie to na co macie ochotę 😜Życie tak szybko mija … A drugiego nikt Wam nie da 🤷‍♀️Buziaki i dobrej nocy ❤️”

A Wam jak się podoba Dagmara z czasów, kiedy była nastolatką?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej