Połącz się z nami

Kaźmierska w końcu pokazała swojego partnera? Pokazała zdjęcia w objęciach przystojnego blondyna!

Dagmara Kaźmierska z partnerem

Z życia gwiazd

Kaźmierska w końcu pokazała swojego partnera? Pokazała zdjęcia w objęciach przystojnego blondyna!

Dagmara Kaźmierska niedawno zdradziła w jednym z wywiadów, że jest zaręczona. Choć nie powiedziała kim jest, wiele osób z niecierpliwością oczekiwało aż królowa życia pokaże swojego wybranka. Dziś na profilu Dagmary ukazało się zdjęcie z pewnym mężczyzną. Czy to on? Przekonajcie się!

Dagmara Kaźmierska – kariera

Dagmarę poznaliśmy w programie stacji TTV – Królowe Życia. Dagmara w programie występuje u boku syna Conana i przyjaciół Edzi i Jacka. W tym składzie tworzą zgrany skład, którego przygody pokazane w programie nie pozwalają widzom się nudzić. Dagmara, choć jest osobą wyróżniającą się w tłumie od razu dała się poznać jako optymistka patrząca na świat wyłącznie przez różowe okulary.

Życie prywatne Dagmary

Dagmara nigdy nie ukrywała, że cieszy się zainteresowaniem mężczyzn. Niemniej jednak od dawna pozostaje singielką. Każdy, kto oglądał Królowe Życia doskonale wie, że największą miłością Dagmary jest jej były mąż i ojciec Conana. W czerwcu informowaliśmy Was jednak o tym, że serce Dagmary na nowo jest zajęte. Informacja ta wyszła na światło dzienne po wywiadzie z Oskarem Netkowskim:

„Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego”

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska potwierdziła swój związek

Partner Dagmary

Dziś na profilu Dagmary pojawiły się ujęcia z tajemniczym mężczyzną. Królowa Życia przebywając na wakacjach na Majorce pochwaliła się ujęciem z basenu, gdzie pozuje w objęciach przystojnego blondyna.

Jak się okazuje, jest nim Paweł Jaglarz, który na swoim koncie ma wielkie osiągnięcia w fryzjerstwie.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, ze Dagmara w końcu pokazała partnera – nic z tego. Przeglądając profil na Instagramie mężczyzny widać, że łączy ich bliska, jednak przyjacielska relacja.

Czekamy z niecierpliwością aż Dagmara w końcu pokaże swoje narzeczonego! A Wy?

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry