Kaźmierska zachwycona efektami rehabilitacji! Wraca do pełnej sprawności!

26 czerwca 2020
Przez: : J.J

Dagmara Kaźmierska około roku temu uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Dziś, po bardzo długich miesiącach rehabilitacji, która wymagała od niej cierpliwości, ale i multum pracy, Dagmara stoi na własnych nogach bez pomocy kul, czy wózka. Co ciekawsze, jest w stanie nawet zatańczyć, co udowodniła na najnowszym nagraniu! Kaźmierska zachwycona efektami rehabilitacji!

Dagmara Kaźmierska to jedna z królowych życia, programu o tym samym tytule. Widzowie pokochali ją od pierwszych chwil. Dagmara dała się poznać, jako szczera i pozytywnie nastawiona do życia kobieta. W programie najczęściej widywana była w towarzystwie swojego synka – Conana oraz przyjaciół – Jacka i Edzi. To właśnie to grono wywoływało największy uśmiech na twarzach widzów.

W połowie 2019 roku Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Zdarzenie to, było na tyle niebezpieczne, że Dagmara otwarcie przyznała, że otarła się o śmierć. Kobieta nie wyszła z tego cało. Przez długie miesiące musiała uczęszczać na rehabilitację, a poruszanie bez kuli, a wcześniej wózka inwalidzkiego, nie było możliwe.

Kaźmierska zachwycona efektami rehabilitacji!

Dagmara jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Profil queen_of_life_77 śledzi 870 tysięcy obserwujących, a liczba ta ciągle się powiększa. Kaźmierska dzieli się przeróżnymi zdjęciami i przemyśleniami. Widzimy jej zwykłą codzienność, dalekie wyjazdy, ważne momenty w jej życiu, a również ciekawe i niezwykle barwne stylizacje, które cieszą się ogromna popularnością!

Dziś natomiast Dagmara pokazała, swój taniec z bliską jej osobą. Co najważniejsze to nie on jest tutaj najważniejszy, a pełna sprawność ruchowa Dagmary. Po roku ciężkiej rehabilitacji Dagmara może odrzucić w kąt wózek i kule i z użyciem własnych sił bawić się na całego!

“😜😜😜SEXA FIIILLL 😜😜🙈To Nasza broń kobieca 🤣🤣🤣Moja Sofija przyjechała ❣️❣️❣️I zagoniła mnie do śpiewania 🐸😜🐸😁 To jest coś wspaniałego móc chodzić na własnych nogach !!!💙🙏🏻BEZ KUL I BEZ WÓZKA💙🙏🏻Dbajcie o zdrówko Kochani 💙💙💙🙏🏻Całujemy mocno 💙 @ttv.pl @krolowe_zycia_official #friends #goodday” – skomentowała nagranie

Jak podoba się Wam taniec Dagmary? My jesteśmy zachwyceni nowym nagraniem Królowej życia i jej werwą!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz