„Farma”: Kiedy finał programu? Poznajcie szczegóły!

2 lutego 2022
Przez: : M.J

Nowe reality-show, którego jeszcze nie było w Polskiej telewizji przyciągnęło przed telewizory mnóstwo widzów. Uczestnicy programu Farma zamieszkali na gospodarstwie i będą musieli stoczyć niełatwą walkę o 100 tys. zł. i tytuł Super Farmera. Kiedy poznamy zwycięzcę? Kiedy finał Farmy?

Na czym polega program Farma?

Ten format doczekał się w Norwegii aż 22 sezonów. W Polsce po raz pierwszy został wyemitowany 17 stycznia 2022 roku i już od samego początku zdobył uznanie widzów. Polską edycję poprowadziły Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które nie ułatwiają życia farmerom.

Na Farmie zamieszkało kilkunastu uczestników, którzy świadomie porzucili swój styl życia i zamieszkali w wiejskim gospodarstwie bez prądu, bieżącej wody oraz bez internetu. Jak mogliśmy się już przekonać, produkcja stanęła na wysokości zadania i wybrała do programu skrajne osobowości. Każdy z uczestników pochodzi z innego miasta, ma inne poglądy na świat i życia oraz własne zdanie, które niekoniecznie będzie akceptowane przez resztę grupy.

Farma.
Mieszkańcy i prowadzące program Farma.

Uczestników przez sześć tygodni czeka ciężka praca i walka o przetrwanie w gospodarstwie położonym w przepięknych, choć surowych okolicznościach przyrody Puszczy Noteckiej. Na Farmie zamieszkali m.in. emerytowana policjantka, właścicielka agencji reklamowej, drwal z Zakopanego, czy fryzjer gwiazd.

Zobacz także: Mamy zdjęcia Farmy! Tak mieszkają uczestnicy nowego reality-show!

Zobacz także: Kto wygra pierwszą edycję programu Farma? Widzowie już wiedzą

Uczestnicy muszą dbać nie tylko o siebie nawzajem, ale również o ogród, czy zwierzęta mieszkające z nimi na gospodarstwie. Czekają na nich zacięte pojedynki oraz niełatwe zadania, dzięki którym będą mogli zdobyć dodatkowe zapasy żywności, czy uniknąć eliminacji. Raz w tygodniu wybierany jest Farmer Tygodnia, który zarządza pozostałymi mieszkańcami Farmy oraz na próbę wystawia swoją asertywność i umiejętność podejmowania decyzji.

Kiedy w takim razie poznamy zwycięzcę pierwszego sezonu Farmy?

Finał programu Farma

Biorąc pod uwagę, że pierwszy odcinek Farmy wyemitowano 17 stycznia, a program ma trwać sześć tygodni, zwycięzcę pierwszej edycji poznamy pod koniec lutego 2022 roku – dokładnie 25.02.2022. Jak się również okazuje odcinek, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca zostanie wyemitowany na żywo!

“Uwaga, uwaga! 📣
Jeśli chcecie pojawić się na Finale Farmy, który odbędzie sie 25.02 na żywo to zapraszamy Was do #FarmaChallenge 🔥Iza utrzymała 1,5 kilogramowe koszyki przez 4 min i 30 sek! Myślicie, że to mało czy dużo? Sprawdźcie sami i oznaczcie nas w filmiku na instagramie 🧺🧺 Najlepszego zawodnika zaprosimy na Finał Farmy na żywo ‍👩‍🌾👨‍🌾”
– czytamy na Instagramie programu Farma.

Oglądacie Farmę? Macie swojego faworyta?

Źródło: Instagram programu Farma.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej