Połącz się z nami

Kim i Kanye West pokazali zdjęcie syna i zdradzili jego imię! Tym razem również nie zawiedli!

Kim Kardashian i Kanye West.

Z życia gwiazd

Kim i Kanye West pokazali zdjęcie syna i zdradzili jego imię! Tym razem również nie zawiedli!

Kim Kardashian i Kanye West znani są z tego, że ich dzieci otrzymują bardzo oryginalne imiona. 10 maja na świat przyszedł ich syn, którego urodziła parze surogatka. Kim w swoich social mediach pokazała zdjęcie chłopca i w końcu zdradziła jego imię, które na pewno może Was zaskoczyć! Jak tym razem nazwali swoją czwartą pociechę? Zobaczcie!

Czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Już jakieś czas temu pisaliśmy o tym, że Kim Kardashian i Kanye powitali na świecie swoje czwarte już dziecko-LINK. Chłopca dla pary urodziła surogatka, a sama Kim zaraz po tym, jak maluch pojawił się na świece, oznajmiła to światu w swoich social mediach.

„On już tu jest i jest idealny!”– napisała na Twitterze.

Zobacz także: Natalia Siwiec w makijażu Kim Kardashian! Petarda!

Każdy, kto śledzi rodzinę Kardashianów doskonale wie, że Kim i Kanye słyną z zamiłowania do bardzo oryginalnych imion, które wybierają dla swoich dzieci. Są oni już rodzicami niemal sześcioletniej North (Północ),trzyletniego Saint’a (Świętego) i półtorarocznej Chicago.

Teraz ich rodzina znowu się powiększyła, a do trójki ich pociech dołączył chłopczyk, którego zdjęcie gwiazda pokazała w swoich social mediach.

Jak nazywa się czwarte dziecko Kim i Kanye?

Fani pary od razu wiedzieli, że w rodzinie Westów nie ma miejsca na „zwykłe” imiona, jeżeli chodzi o ich dzieci. I również w tym przypadku celebrycka para nie zawiodła, bo swojego najmłodszego synka nazwali PSALM WEST! Ten oryginalny wybór imienia na pewno nie zszokował fanów pary. Wszyscy wiedzieli, że Kanye i Kim wymyślą coś specjalnego dla malucha. Przypomnijmy, że ostatnio w Stanach, 12 maja był obchodzony Dzień Matki. I to właśnie z tej okazji, za pomocą social mediów, Kanye West złożył swojej żonie niezwykłe życzenia, które napisał pod zdjęciem nowo narodzonego chłopca.

„Pięknego Dnia Matki, z naszym nowo narodzonym dzieckiem, jesteśmy błogosławieni ponad miarę, mamy wszystko to, czego potrzebujemy”– napisał raper.

Jakiś już czas temu, raper podczas jednego z wywiadów wyznał, że chciałby mieć z Kim siedmioro dzieci. Z kolei jego małżonka najwidoczniej spełniła swoje oczekiwania, bo od zawsze podkreślała, że czwórka dzieci jest dla niej idealna. Kim chce poprzestać na dwóch dziewczynkach i dwóch chłopcach.

Zapewne czas pokaże, czy faktycznie para pozostanie przy takim „składzie” swojej rodziny, czy jednak zdecydują się w przyszłości ją powiększyć.

Jak podoba Wam się imię wybrane dla chłopca?

Źródło: Instagram Kim Kardashian

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry