Połącz się z nami

Kim jest były mąż księżnej Sussex? Ze swoim „ex” była 9 lat!

Royal baby

Kim jest były mąż księżnej Sussex? Ze swoim „ex” była 9 lat!

Meghan Markle, od kiedy należy do rodziny królewskiej, już od samego początku załamała wiele zasad, jakie obowiązują na dworze królewskim. Po pierwsze jest Amerykanką, po drugie jest aktorką, ma ciemnoskórą mamę, pochodzi z rozbitej rodziny, a żeby tego było mało, jest rozwódką! O tych rzeczach pewnie wie każdy, ale nie każdy wie, kim jest w takim razie pierwszy małżonek księżnej Sussex? Jaka była ich historia i dlaczego ich związek się rozpadł? Zobaczcie!

Jej pierwszy małżonek to niejaki Trevor Engelson, który jest producentem filmowym. Jest starszy od Meghan o 5 lat. Byłe już małżeństwo, poznało się w 2004 roku. Po sześciu latach się zaręczyli, a rok później wzięli ślub. Ceremonia i wesele odbyły się na Jamajce, a cała uroczystość trwała, aż cztery dni. Na weselu pary bawiło się ponad sto osób.

Meghan i Trevor rozwiedli się w 2013 roku. Jak możemy przeczytać na niektórych portalach, Markle z Engelsonem swoje małżeństwo zakończyła w burzliwej atmosferze, a pierścionek zaręczynowy i obrączkę odesłała swojemu „ex” pocztą!

Ich problemy podobno zaczęły się już zaraz po ślubie. Za oficjalny powód swojego rozstania podali „różnice charakteru nie do pogodzenia”. Trevor jako producent filmowy poświęcał się swojej pracy i tak samo było w przypadku Meghan, którą pochłonęło aktorstwo. Kto oglądał serial „W Garniturach” (z ang. „Suits”) to wie, że właśnie dzięki niemu, Meghan zyskała popularność. Małżeństwo nie miało dla siebie dostatecznej ilości czasu, a praca i ich kariery zaważyły na ich związku.

Najwidoczniej musieli przejść przez tak burzliwy okres w swoim życiu, żeby teraz ułożyć sobie życie na nowo. Jak wiadomo,Meghan nie dawno została świeżo upieczoną mamą i wszystko wskazuje na to, że naprawdę znalazła szczęście u boku księcia Harry’ego.

Natomiast jej były mąż ostatnio poślubił córkę miliardera, Tracey Kurland. Ich uroczystość odbyła się w Kalifornii, a na weselu było mnóstwo gości. Podczas wesela, para młoda zaprezentowała się w klasycznych strojach, pan młody w garniturze, a pani młoda w klasycznej białej sukni.

Ciekawostką jest to, że ślub byłego męża księżnej Sussex, praktycznie zbiegł się z narodzinami jej syna Archiego Harrisona!

Znaliście historię Meghan nim została księżną Sussex?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry