Kim jest siostra Joanny Opozdy? Poznajcie bliżej atrakcyjną Olę!

10 stycznia 2022
Przez: : MC

W ostatnim czasie wyjątkowo głośno jest o znanej aktorce Joannie Opoździe. Uwagę przykuwa również niezwykle atrakcyjna siostra Joanny – Aleksandra. Co o niej wiadomo?

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Kilka słów o Joannie

Joanna Opozda to obecnie jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka zyskała rozpoznawalność i sławę dzięki roli w serialu Pierwsza miłość. Warto wspomnieć, że Asia ma na swoim koncie również karierę modelingową. Aktywnie działa także w mediach społecznościowych i świetnie sprawdza się w roli influencerki.

Zobacz także: Joanna Opozda o stanie zdrowia po rodzinnej awanturze

Joanna w ubiegłym roku wyszła za mąż za Antka Królikowskiego, a wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Tuż po ślubie pary w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć z ceremonii, co przypomniało wszystkim o rodzinie Joanny – siostrze Aleksandrze oraz mamie Małgorzacie. Kobiety przykuwają uwagę ogromnym podobieństwem oraz atrakcyjną aparycją.

Zobacz także: Strzelanina w rodzinie Joanny Opozdy – szczegóły

Kim jest siostra Joanny Opozdy?

Ślub Joanny niewątpliwie przypomniał o Aleksandrze, o której swego czasu było głośno. Ola urodziła się w 1992 roku, a więc w tym roku skończy 30 lat. Lata temu tworzyła związek z popularnym raperem i hypemanem Quebonafide – Krzy Krzysztofem. Na Instagramie wciąż dostępny jest profil pary.

Siostra Joanny Opozdy obecnie aktywnie działa w mediach społecznościowych, a grono jej odbiorców stale się powiększa. Na ten moment profil Aleksandry obserwuje ponad 34 tys. osób i niewątpliwie liczba ta wkrótce wzrośnie. Z opublikowanych przez Olę zdjęć można wywnioskować, że uwielbia podróże i pozowanie przed obiektywem. Trzeba przyznać, że Aleksandra świetnie sobie radzi w roli modelki.

Siostra Joanny za pośrednictwem mediów społecznościowych jest również w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którym nie szczędzi porad związanych z podróżami, zdrowym stylem życia i szeroko pojętą branżą beauty. Olę znajdziecie na Instagramie pod nickiem Missis_alexx.

Joanna i Aleksandra Opozda

źródło: Instagram Joanny Opozdy, Aleksandry Opozdy i Krzy Krzysztofa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej