Rodzinna awantura fatalnie wpływa na ciążę Joanny Opozdy. Aktorka zdradziła, jak się czuje

10 stycznia 2022
Przez: : J.J

Drugi weekend stycznia rodzina Joanny Opozdy zapamięta na długie lata. W rodzinnym domu aktorki doszło bowiem do strzelaniny i gróźb, które odbiły się szerokim echem w mediach. Jak wpłynęło to na ciężarną Joannę, która jest już w zaawansowanej ciąży? Zobaczcie, co przyznała w jednym z wywiadów.

Strzelanina w rodzinnym domu

Od paru dni media nie przestają rozpisywać się o rodzinnym konflikcie w domu Joanny Opozdy. Ojciec aktorki – Dariusz Opozda wrócił z Madagaskaru w towarzystwie kobiety i wyrzucił z domu swoją żonę – Małgorzatę. Kiedy matka wraz z córką i zięciem postanowiła wrócić do domu w celu zabrania rzeczy doszło do ogromnej awantury. Dariusz Opozda nie tylko groził swojej rodzinie ale zdecydował się na strzał z pistoletu, który przebił ścianę.

Na miejscu zdarzenia był Antek Królikowski, który bardzo przeżył całe zajście. To dzięki niemu dowiedzieliśmy sie jak dokładnie przebiegła cała akcja, dzięki obszernej relacji, którą zamieścił w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Oświadczenie Antka Królikowskiego po awanturze w domu Dariusza Opozdy

Opozda strzelał do Królikowskiego
Relacja Antka Królikowskiego po strzelaninie

Zobacz także: Małgorzata Królikowska o zachowaniu Dariusza Opozdy

Stan zdrowia Joanny Opozdy

Choć Joanny nie było na miejscu zdarzenia wiadomo, że cała sytuacja na pewno bardzo na nią wpłynęła. Tak stresujące wydarzenia, w których chodzi o zdrowie i życie najbliższych, są jak najmniej potrzebne w zaawansowanej ciąży aktorki.

Joanna Opozda zabrała pierwszy raz głos po całym zdarzeniu. W rozmowie z Super Expressem, łamiącym się głosem zdradziła, jak obecnie się czuje. Tak jak mogło podejrzewać wielu z Was aktorka bardzo przeżywa rodzinną awanturę, w której ucierpieć mogła jedna z bliskich jej osób. Tak stresująca sytuacja odbiła się na jej stanie zdrowia:

“Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie”

Życzymy aktorce dużo siły i spokoju w tym trudnym dla niej czasie.

Źródło: Instagram Joanny Opozdy, Antka Królikowskiego, Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej