Połącz się z nami

Klaudia El Dursi kusi zmysłowym zdjęciem. Tak spędza kwarantannę?

Klaudia el dursi

Moda i uroda

Klaudia El Dursi kusi zmysłowym zdjęciem. Tak spędza kwarantannę?

Prowadząca „Hotel Paradise” po powrocie z Bali przechodzi przymusową kwarantannę w Polsce. Jak spędza ten czas? Klaudia El Dursi kusi zmysłowym zdjęciem!

Zobaczcie najnowsze zdjęcie pięknej modelki, które rozpaliło zmysły niejednego internautę. Mimo chwilowego braku możliwości powrotu do rodziny Klaudia znalazła sposób na spędzenie czasu z dziećmi!

View this post on Instagram

Because of you 💙 #missyousomuch

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi od kilku miesięcy szturmem podbija polski show-biznes. Popularność pięknej 30-latce przyniosło uczestnictwo w programie „Top Model”. Chociaż modelka nie wygrała i znalazła się tuż za podium, to dała się zapamiętać jako jedna z najbardziej barwnych i charakterystycznych osobowości wszystkich sezonów „Top Model”.

Potencjał Klaudii został oczywiście dostrzeżony i niedługo po przygodzie, jaką przeżyła w programie modowym, zaproszona została do poprowadzenia pierwszego sezonu reality-show „Hotel Paradise”. Na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie nakręcone zostały już odcinki do dwóch sezonów, El Dursi spędziła wiele tygodni, a jej debiut w roli prowadzącej został oceniony bardzo pozytywnie przez widzów.

Klaudia El Dursi kusi zmysłowym zdjęciem.

Rozprzestrzeniający się po całym świecie koronawirus spowodował, że wiele krajów wprowadziło liczne restrykcje. W Polsce między innymi jedną z nich jest przymusowa 14-dniowa kwarantanna dla osób powracających do kraju. Klaudia, która przez trzy miesiące przebywała na Bali i niedawno wróciła do Polski, również musiała się jej poddać.

Chociaż stęskniona za mężem i dziećmi modelka jeszcze przez chwile nie zobaczy swojej rodziny, próbuje radzić sobie z samotnością. Jak przyznała na swoim Story El Dursi, pierwszy raz od bardzo dawna ma czas tylko dla siebie!

https://www.instagram.com/stories/klaudia_el_dursi/

„Ja widzę całą masę pozytywów w tej całej kwarantannie. Wstałam, zrobiłam sobie śniadanko, takie, jakie chciałam. Nigdzie się nie spieszyłam, zadbałam o siebie, nałożyłam sobie maskę na włosy… Ja nie pamiętam, kiedy ostatni raz ja miałam czas na maskę, ponieważ przez ostatnie naprawdę wiele, wiele lat miałam poczucie takie, że się ciągle gdzieś śpieszyłam. Ciągle w pogoni za czymś, ciągle za czymś goniłam, a teraz pełno czasu”

Klaudia pochwaliła się także obserwatorom, że uczestniczyła w wirtualnym spacerze ze swoimi pociechami za pomocą Facetime’a!

https://www.instagram.com/stories/klaudia_el_dursi/

Na osłodę dla pokazała też bardzo zmysłowe zdjęcie, które rozpaliło internautów.

View this post on Instagram

Stay at home , and feel sexy 💙

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry