“Top Model”: Klaudia El Dursi powinna odpaść z programu?

5 listopada 2019
Przez: : W.M.

We wczorajszym odcinku, aż dwie osoby musiały odpuścić program. Decyzją jurorów Ania Jaroszewska i Michał Gała nie przeszli do kolejnego etapu. Fani programu mają inne zdanie! To Klaudia El Dursi powinna odpaść z Top Model?

Finał Top Model zbliża się wielkimi krokami. Już w następnym odcinku zobaczymy sześcioro uczestników, którzy we wczorajszym zmaganiach według jurorów poradzili sobie najlepiej. To właśnie ich zobaczyć będziemy mogli na Fashion Week’u, gdzie produkcja show zabierze widzów już za tydzień. Z pewnością kolejny odcinek przyniesie dużo emocji zarówno dla modelek i modeli, jak i dla samych fanów programu.

Zobacz także: Jak El Dursi znalazła sie w programie Top Model?

W ostatnim odc Top Model

We wczorajszym odcinku wszyscy uczestnicy mieli sporo pracy. Zmagania zaczęły się od sesji w parach z byłymi uczestnikami poprzednich edycji Top Model. Potem modele i modelki wyjechali do Krakowa, gdzie wykonywali zadanie pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej. Finałowa sesja była bardzo wymagająca. Modelki i modele dostali wyjątkowe kreacje, które przygotowała dla nich stylistka Klara Gruszecka. Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze i w końcu nadeszła chwila, w której jurorzy musieli postanowić, które dwie osoby nie przechodzą do kolejnego etapu. Jak przyznała Joanna Krupa, była to jedna z najcięższych decyzji ze wszystkich edycji Top Model. Po burzliwych naradach ostatecznie z programu odpali Ania Jaroszewska i Michał Gała.

Zobacz także: Co działo się w 10 odc. Top Model?

El Dursi powinna odpaść z Top Model?

Po ogłoszonych wynikach w sieci zawrzało. Fani programu byli wściekli na decyzje jurorów i część widzów nie do końca się z nią zgadzała. Zdarzały się komentarze, z których jasno wynikało, że to błąd i Ania z Michałem wcale nie byli najgorsi na sesji finałowej. Spora część sugerowała, że to Klaudia El Dursi powinna opuścić program, a została, ponieważ od początku programu jest faworyzowana.

„To jest żart Klaudia nie zrobiła żadnego progresu, i ma ciagle taka sama twarz no nic nie pokazała nic, jak można było ją przepuścił masakra, brak słów”

„Że oni?😱 To jest chyba jakiś żart?”

„I w tym momencie wychodzi jak ustawiony program jest”

„Bardzo niesprawiedliwy werdykt. Widać że jednak nie liczy się talent i progres, a znajomości” – część komentarzy oburzonych fanów

Przypomnijmy, że Klaudia El Dursi już na etapie castingów swoją urodą oczarowała jurorów i dostała Złoty Bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modelek. Już wtedy widzowie doszukiwali się drugiego dna tej sprawy i szybko wyszukali w sieci powiązania Klaudii ze światem show-biznesu.

Zobacz także: Internauci hejtują Klaudię El Dursi.

Jakie jest Wasze zdanie na temat wczorajszego werdyktu? Czy jak część internautów również nie zgadzacie się z decyzją jurorów?

źródło: Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. adna pisze:

    Klaudia El Dursi jest śliczna , jest zgrabna i ma fajny charakter i niepotrzebnie sie martwi tym , co ludzie wypisują. Najtrudniejsze życie mają piękne kobiety, bo brzydulom nikt nie zazdrości. Dzieci i mąż muszą być z ciebie dumni .