Połącz się z nami

Klaudia El Dursi w zjawiskowej sukience! Niestety nie jest tania!

Moda i uroda

Klaudia El Dursi w zjawiskowej sukience! Niestety nie jest tania!

Modelka pokazała się w kolejnej stylizacji i zdecydowanie oczarowała swoich fanów! Klaudia El Dursi w zjawiskowej sukience!

Klaudia aktualnie przebywa na wyspie Bali, gdzie przygotowuje się do kolejnego projektu. Swoim obserwatorom chętnie pokazuje letnie stylizacje. Zobaczcie jedną z nich. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy cenę!

Klaudia El Dursi dała się poznać szerokiej części widzów, jako jedna z uczestniczek 8. edycji programu „Top Model”. 30-letnia modelka od samego początku wzbudzała niesamowite emocje wśród fanów show. Jako pierwsza w historii wszystkich edycji dostała Złoty Bilet od jurorów i dzięki niemu miała zagwarantowane miejsce w domu modelek i modeli.

Chociaż Klaudia nie wygrała programu i odpadła tuż odcinkiem na żywo, to zajęła wysokie 5 miejsce. El Dursi nie zdobyła tytułu Top Model, ale śmiało można stwierdzić, że na razie jest jedną z najbardziej barwnych uczestników ostatniego sezonu. Po programie Klaudia zaangażowana została w liczne kampanie, a ostatnio dostała propozycję poprowadzenia pierwszego sezonu programu „Paradise Hotel”.

View this post on Instagram

Bali .. my new home for the next few months.. ☀️

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi w zjawiskowej sukience!

Modelka od pewnego czasu przebywa na gorącej wyspie Bali, gdzie trwają nagrania do programu „Paradise Hotel”. Klaudia chętnie relacjonuje swoim obserwatorom zdjęcia i krótkie relacje z pobytu na planie. Na jednym z ostatnich zdjęć, które trafiło do sieci, widać modelkę w trakcie przygotowań do programu, a zaprezentowała się na nim w pięknej długiej sukience. Klaudia wybrała letnią i zwiewną kreację w białym kolorze.

Klaudia El Dursi ma na sobie maxi sukienkę marki Nissa na cieniutkich ramiączkach, w bardzo swobodnym, luźnym kroju. Model sukienki, którą zapewne zobaczymy jeszcze na Klaudii w odcinkach programu „Paradise Hotel”, kupić można za 999 zł! Chociaż kreacja ta nie należy do bardzo tanich, należy przyznać, że modelka prezentuje się w niej naprawdę zjawisko!

Jak Wam podobają się stylizacje Klaudii El Dursi? My jesteśmy przekonani, że jako prowadząca program „Paradise Hotel”, z pewnością nie raz zaskoczy widzów nieziemską kreacją!

A naszym czytelnikom przypominamy zmysłowy taniec Klaudii, który nagrała na wyspie Bali.  

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry