Rodzina Klaudii El Dursi się powiększy? Prowadząca “Hotel Paradise” ma już wybrane imiona!

22 maja 2021
Przez: : M.J

Klaudia El Dursi ma już dwie pociechy, a macierzyństwo nie przekreśliło jej planów zawodowych. Szturmem podbiła polski show-biznes i doskonale udaje się jej połączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Jak się okazuje, gwiazda programu Hotel Paradise nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wciąż marzy o powiększeniu rodziny. Co więcej, wybrała już imiona, a my musimy przyznać, że są one bardzo oryginalne!

Klaudia El Dursi szturmem podbiła polski show-biznes

Klaudia zaistniała dzięki udziałowi w programie Top Model. To partner życiowy namówił ją do udziału w show stacji TVN. Chociaż nie stanęła na najwyższym miejscu na podium to wygrała znacznie więcej. Niedługo później dostała propozycję poprowadzenia hitu stacji TVN 7 Hotel Paradise.

Zobacz także: Prowadząca Hotel Paradise zalała się łzami podczas Rajskiego rozdania!

W pełni poświęciła się pracy, która wymaga od niej wielu wyrzeczeń. Dodajmy, że nagrywając kolejne edycje programu przebywa wiele tygodni poza domem, jednak doskonale udaje się jej łączyć obowiązki zawodowe, z życiem rodzinnym.

Partner i dzieci Klaudii El Dursi

Klaudia swoją pierwszą pociechę urodziła mając zaledwie 20 lat. Dawid urodził się w 2009 roku, a pięć lat później na świat przyszedł kolejny synek Klaudii Jaś, który jest owocem miłości z aktualnym parterem El Dursi – Jackiem Leszczyńskim.

Zobacz także: Trudna relacja Klaudii z ojcem. Szczere wyznanie gwiazdy!

Jak się okazuje, 32-latka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i marzy o kolejnym dziecku.

Klaudia marzy o trzecim dziecku

Jakiś czas temu El Dursi odpowiedziała na nurtujące pytania jej fanów. Jak mogliśmy się dowiedzieć, w pierwszej ciąży przytyła aż 28 kilogramów natomiast w drugiej 17 kilo.

Klaudia El Dursi przyznała ile przytyła w ciąży

Co więcej, wyznała również, że wraz z Jackiem nadal myślą o powiększeniu swojej rodziny i bardzo chciałaby, aby do jej dwóch synków dołączyła córeczka.

Prowadząca HP marzy o córeczce.

Klaudia ma już nawet wybrane imiona:

Samuel, Aladyn, Carmen, Sara”– odpisała Klaudia na pytanie internauty.

Klaudia ma wybrane imiona dla trzeciego dziecka.

Jak podobają Wam się imiona, które wybrała Klaudia?

Źródło: Instagram prowadzącej Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej