Połącz się z nami

Klaudia Halejcio pozuje topless w wannie – odważnie!

Klaudia Halejcio pozuje topless

Moda i uroda

Klaudia Halejcio pozuje topless w wannie – odważnie!

Klaudia Halejcio pozuje topless w wannie! Aktorka swoimi kolejnymi, gorącymi zdjęciami rozpaliła internautów, którzy zasypali ją komplementami. Zobaczcie sami!

Klaudia Halejcio urodziła się 13 wrześnie 1990 roku w Warszawie. Studiowała psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest polską aktorką, znaną m.in. z takich produkcji jak „Pierwsza miłość”, „Złotopolscy” czy „Przepis na życie”. Klaudia zadebiutowała na scenie w wieku zaledwie 4 lat i cały czas prężnie rozwija swoją karierę. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas„. Aktorkę mogliśmy oglądać również w kilku produkcjach telewizyjnych m.in. „Dance Dance Dance” czy „Taniec z gwiazdami”.

Klaudia ma za sobą kilka poważnych związków. W latach 2014-2016 aktorka związana była z tancerzem Tomaszem Barańskim. Co ciekawe, para poznała się podczas wspólnych treningów i występów w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Dopiero w ubiegłym roku Klaudia poinformowała o zakończeniu związku.

Od jakiegoś czasu głośno jest także o obecnym partnerze Klaudii. Aktorka zdając relacje ze swoich greckich wakacji opublikowała kilka zdjęć zdradzających, że urlop spędza z pewnym mężczyzną. Nie zabrakło wielu romantycznych gestów wskazujących na to, że Halejcio jest szczęśliwie zakochana.

Zobacz także: Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym! Miłość wyraźnie jej służy!

Klaudia Halejcio pozuje topless w wannie

Klaudia prężnie działa również w social mediach, szczególnie na Instagramie, gdzie prowadzi wiele kampanii reklamowych. Na profilu aktorki znajdziemy także mnóstwo inspirujących stylizacji, relacji z podróży i zdjęć związanych z życiem zawodowym. Profil Halejcio jest niezwykle spójny, a każde zdjęcie jest przemyślanie. Nic więc dziwnego, że tak atrakcyjne konto cieszy się dużą popularnością. Obserwuje go prawie 400 tys. osób!

Tym razem na profilu aktorki pojawiło się odważne zdjęcie w wannie. Nagie ciało Klaudii zasłania jedynie obfita piana. Gorące zdjęcie rozpaliło zmysły internautów, którzy zasypali ją komplementami!

„Piękna jesteś 💖”

„Nastrojowo😍”

„ach ta piana, zupełnie niepotrzebna na tym zdjęciu😉” – czytamy w komentarzach.

Jak podobają Wam się najnowsze zdjęcia Klaudii? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry