Połącz się z nami

Klaudia Halejcio topless na Instagramie – internauci zachwyceni!

Klaudia Halejcio topless

Moda i uroda

Klaudia Halejcio topless na Instagramie – internauci zachwyceni!

Klaudia Halejcio topless na Instagramie! Aktorka opublikowała zdjęcie w wannie, zakrywając się jedynie pianą. Internauci są zachwyceni!

Klaudia Halejcio urodziła się 13 wrześnie 1990 roku w Warszawie. To znana, polska aktorka, która swoje pierwsze kroki na deskach teatru stawiała mając zaledwie 4 lata. Znana jest głównie z takich seriali jak „Pierwsza miłość”, „Złotopolscy” czy „Przepis na życie”. W filmie zadebiutowała występując w „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Wystąpiła również w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. „Dance Dance Dance” i „Taniec z gwiazdami”. Co ciekawe, studiowała psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Aktorka do 2016 roku była partnerką tancerza Tomasza Barańskiego, którego poznała podczas przygotowań do programu „Taniec z gwiazdami”. Rok temu Klaudia zakończyła kolejny związek. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o nowym partnerze aktorki. Co ciekawe, Klaudia przebywając na wakacjach w Grecji dodała zdjęcie, na którym trzyma się za rękę z tajemniczym mężczyzną.

Zobacz także: Halejcio pokazała romantyczne nagranie z ukochanym! Miłość wyraźnie jej służy!

Klaudia Halejcio topless na Instagramie

Klaudia oprócz kariery aktorskiej rozwija również swoją działalność w social mediach, głównie na Instagramie. Aktorka regularnie zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z kampanii reklamowych, relacjonuje swoje wyjazdy i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Widać, że dodawane przez Klaudie zdjęcia są przemyślane, a cały profil jest niezwykle spójny. Co ciekawe, instagramowe konto Klaudii obserwuje aż 372 tys. osób!

Tym razem na profilu aktorki znalazło się odważne zdjęcie w wannie. Klaudia zakrywa się jedynie pianą! W poście aktorka zdradziła, kilka swoich wakacyjnych myśli:

„Pozwalam sobie wypocząć i naładować wewnętrzne akumulatory na cały rok ☺️☀️ Zwalniam głowę od bieżących spraw i uwalniam swoją kreatywność. 🤩 Gdziekolwiek jestem, jestem w kontakcie ze sobą, swoimi zasobami, napełniam się pozytywną energią i cieszę się życiem. 🙋🏻‍♀️ Odpoczywam głową, duchem i ciałem dbając o siebie. 🥰” – czytamy.

Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów:

„Dla mnie wyglądasz bosko💓💓💓”

„Jak ładnie😍”

„Cudna ✨😍”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Klaudii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry