Połącz się z nami

Kolekcja sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej! Zobacz wszystkie modele! [ZDJĘCIA]

Izabela Janachowska suknie ślubne

Moda i uroda

Kolekcja sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej! Zobacz wszystkie modele! [ZDJĘCIA]

Kolekcja sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej! Ekspertka ślubna wpuściła na rynek własną kolekcję.

Izabela Janachowska-Jabłońska swoją karierę rozpoczęła w wieku 8 lat. Reprezentowała Polskę na najważniejszych turniejach światowych w tańcu (mistrzostwa Europy i świata). Mogliśmy ujrzeć tancerkę w programie TVN „Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerowała między innymi Radosławowi Majdanowi czy Zbigniewowi Urbańskiemu. Gdy program przeniósł się do stacji Polsat, w programie pt.: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jej partnerem był Rafał Brzozowski. Niedługo po tym Izabela zakończyła swoją karierę taneczną z powodu kontuzji kolana.

W 2014 roku w czasie organizacji własnego wesela z przedsiębiorcą Krzysztofem Jabłońskim odkryła swoje nowe zamiłowanie do organizacji ślubnym eventów. Wesele odbyło się w Iławie. Rok po weselu rozpoczęła swój pierwszy blog – „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Blog miał tylu fanów i predyspozycji, że Janachowska przekształciła go w profesjonalny portal na Youtubie o tematyce ślubnej.

Od 2015 roku Izabelę możemy podziwiać na stacji TVN Style. W programie „I nie opuszczę cię aż do ślubu” pomaga młodej parze przygotować wszystko, aby ten jeden z najważniejszych dni w ich życiu był idealny. Prowadzi również program „W czym do ślubu”, gdzie przyszłym pannom młodym perfekcyjnie pomaga w doborze sukni ślubnej.

Od pewnego czasu gwiazda pełni jeszcze jedną bardzo ważną funkcję- mamy. Bowiem w tym roku na świat przyszedł jej syn Chistopher, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Kolekcja sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej!

Kolekcja sukien ślubnych Izabeli prezentuje się niesamowicie. Suknie są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Izabela wie, jakie w danym sezonie królują modele w kolekcjach ślubnych. Nowa kolekcja wpisuje się w gust każdej przyszłej panny młodej i z pewnością każda z nich będzie szczęśliwą kobietą w tym szczególnym dniu.

Nowa kolekcja sukien ślubnych cechuje się delikatnością, lekkością, wygodą i przede wszystkim komfortem noszenia. Suknie możemy kupić w salonach partnerskich, np. we Wrocławiu „Lauren Exclusive”, w Łodzi „Bella Viola” czy w Szczecinie „Adriana Reina” i oczywiście w „Showrom Izabela Janachowska” .

Kolekcja Izabeli Janachowskiej liczy ponad 10 przepięknych sukien ślubnych. Czy któraś z Was znalazła jakąś dla siebie?

1 komentarz

1 komentarz

  1. GdzieWesele

    5 listopada 2019 w 10:55

    Piękne suknie ślubne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry