Koszmarne wyznanie Marceliny Zawadzkiej! Była molestowana

23 września 2022
Przez: : M.J

Marcelina Zawadzka na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła poruszający wpis, po jednym z odcinków programu Magdy Mołek. Była miss wróciła wspomnieniami do przeszłości i wyznała, że była molestowana.

Rozmowa Magdy Mołek z Rzeczniczką Centrum Praw Kobiet

Magda Mołek z telewizji przeniosła się do sieci, gdzie od jakiegoś już czasu przeprowadza ciekawe rozmowy z kobietami. W jednym z ostatnich odcinków Mołek zaprosiła do rozmowy Joannę Gzyrę-Iskander, która opowiadała o kampanii “Stand up. Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych”.

Nie da się ukryć, że często rozmowy przeprowadzane przez Magdę Mołek odbijają się szerokim echem w mediach. Tym razem Marcelina Zawadzka zdecydowała się po odcinku programu W Moim Stylu opowiedzieć o traumatycznym przeżyciu z przeszłości. Jak się okazuje, prezenterka i gospodyni programu Farma była ofiarą molestowania w miejscu publicznym, co do tej pory tkwi w jej pamięci.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka pozuje z nowym ukochanym! Miłość kwitnie?

Marcelina Zawadzka była molestowana

Zawadzka jest jedną z tych osób, które z zaangażowaniem prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawił się wpis, obok którego ciężko przejść obojętnie. Jak czytamy:

Dziś za to miałam czas dla siebie, czas, aby nadrobić np. „W Twoim Stylu” Magdy Mołek w rozmowie z Kasią Zielińską (dziewczyny, płakałam razem z Wami). Dziękuję za tą piękną, szczerą rozmowę, ja wiem, ile kosztuje stanięcie w swojej prawdzie. A następnie z rzeczniczką praw kobiet o molestowaniu w miejscach publicznych i mi też coś się przypomniało” – zaczęła Zawadzka.

Następnie Marcelina zdecydowała się na opisanie szczegółów zdarzenia, które odbiło na niej takie piętno.

Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku (zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że chcę go uderzyć, też…), pamiętam uczucie, że jest mi wstyd… a i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam… z płaskiej dłoni w twarz… Uwaga… oddał mi… 

Na koniec podkreśliła, że koszmarne wydarzenie wryło się w jej pamięć i powraca do niej jak bumerang. Jak również dodała, nie chce do tego wracać, jednak wciąż czuje wstyd.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka skazana! Modelka usłyszała wyrok w sprawie afery podatkowej!

“Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać…”

Marcelina Zawadzka.
Wpis Marceliny Zawadzkiej.

Nie da się ukryć, że powyższe wyznanie musiało kosztować byłą miss sporo odwagi.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej