Połącz się z nami

Krawczyk przed śmiercią powiedział kilka słów. Łzy same cisną się do oczu

News

Krawczyk przed śmiercią powiedział kilka słów. Łzy same cisną się do oczu

Menadżer zmarłego artysty zdradził, że Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z ukochaną żoną. Ostatnie słowa muzyka i pożegnanie Krawczyka z żoną chwytają za serce.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Około trzy tygodnie temu media obiegła zaskakująca informacja o stanie zdrowia 74-letniego Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradził, że zaraził się koronawirusem i musiał trafić do szpitala. Ukochana żona artysty Ewa Krawczyk w jednym z wywiadów zdradziła, że Krzysztof łagodnie przechodzi zakażanie i przyznała, iż nie może doczekać się powrotu męża do domu.

Modlitwy Ewy Krawczyk zostały wysłuchane. W sobotę tuż przed świętami Krzysztof Krawczyk opuścił szpital i wrócił do domu. Sam muzyk podziękował swoim fanom na wsparcie.

„Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!”

Pożegnanie Krzysztofa Krawczyka z żoną

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawriusa i wrócił do domu, w którym spędził z żoną kilka ostatnich dni swojego życia. Chociaż nic nie wskazywało na to, że stan jego zdrowia drastycznie się pogorszy, w Poniedziałek Wielkanocny 74-latek zaczął tracić przytomność. Jego żona wezwała pogotowie i Krzysztof Krawczyk ponownie trafił do szpitala, gdzie lekarzom nie udało się uratować artysty.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021. O śmierci 74-latka poinformował jego menadżer Andrzej Kosmala.

Zobacz także: Zmarł Krzysztof Krawczyk

Okazuje się, że Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną Ewą. Agent muzyka w rozmowie z Super Expressem zdradził ostatnie słowa, jakimi zwrócił się do ukochanej Krzysztof Krawczyk.

„Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Zdążył jednak pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to „Moja kochana laleczko”” – wyjawił Andrzej Kosmala w rozmowie z Super Expressem

Krzysztof Krawczyk ostatnie słowa
Krzysztof Krawczyk pożegnał się z żoną Ewą

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka prawdopodobnie odbędzie się 10 kwietnia i będzie miał charakter państwowy.

źródło: Instagram Krzysztofa Krawczyka, SE

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry