Połącz się z nami

Kreacja córeczki Krupy z chrztu to nie lada wydatek. Zobaczcie, ile kosztują takie cuda!

Moda i uroda

Kreacja córeczki Krupy z chrztu to nie lada wydatek. Zobaczcie, ile kosztują takie cuda!

Kilka dni temu Joanna razem z parterem postanowiła ochrzcić swoją czteromiesięczną pociechę -Ashe Leigh. Kreacja córeczki Krupy z chrztu jednak do tanich nie należy.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za komplecik, jaki podczas tak ważnego dnia, jak Chrzest Święty miała córką Joanny Krupy.

View this post on Instagram

At least somebody is ready for the Super Bowl😛😱

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Dokładnie na początku listopada Joanna Krupa oraz jej partner Douglas Nunes powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Szczęśliwi rodzice swoją córeczkę nazwali Asha-Leigh Nunes.

Jeszcze przed narodzinami dziewczynki, Joanna całą ciąże była bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Ze swoimi obserwatorami dzieliła się licznymi zdjęciami ukazującymi ciążowy brzuch, a nawet zdradzała, jak się czuje, oraz jak przygotuje do tego najważniejszego dnia w życiu, jakim było przyjście na świat dziecka.

Mała Asha-Leigh ma już prawie cztery miesiące, a młoda mama bardzo chętnie pokazuje ich wspólne rodzinne szczęście. Gwiazda udostępnia swoim fanom ogromną ilość zdjęć oraz filmików, dzięki którym wiemy, jak wygląda oraz jak rozwija się Asha-Leigh.

Kreacja córeczki Krupy ze chrztu

W minioną niedzielę Joanna przekazała swoim obserwatorom bardzo radosną nowinę. Razem z ojcem ich córeczki po kilku miesiącach postanowili ochrzcić Ashę-Leigh. Młoda mama poinformowała swoich obserwatorów o tym wyjątkowym wydarzeniu, dołączając na swój Instagram wiele zdjęć z uroczystości. Na chrzcie świętym Ashy pojawiły się oczywiście najbliższe osoby dumnym rodziców. Więcej o tym znajdziesz tutaj.

Na zdjęciach Joanny z tego wyjątkowego dnia, nie mogło zabraknąć oczywiście najważniejszej osoby, której dotyczyło to święto, czyli Ashy-Leigh.

Córeczka Krupy ubrana była w białą sukienkę, a jej główkę zdobiła również biała czapeczka. Joanna dla małej Ashy wybrała uwielbiany przez gwiazdy polskiego show-biznesu strój od Petite Maison.

https://www.instagram.com/p/B873Lf1h2zP/

Sprawdziliśmy, ile kosztuje ubranko i dodatki, które miała na sobie córeczka Joanny. Asha-Leigh w dniu chrztu ubrana była w sukienkę Scarlett – 590 zł, czepek Marie 229 zł oraz buciki Paris- 189 zł.

Należy przyznać, że kreacja córeczki Krupy z chrztu to nie lada wydatek, ale zdecydowanie było warto. Mała Asha-Leigh wyglądała niezwykle uroczo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry