Królowa życia wrzuciła zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czy to jej partner?

18 lutego 2020
Przez: : MC

Królowa życia – słynna i chyba najbardziej rozpoznawalna Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu poinformowała, że planuje wziąć ślub. Opublikowała również zdjęcie z pewnym mężczyzną. Czy to jej partner?

Kariera Dagmary

Dagmara Kaźmierska to osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła po występie w programie Królowe życia. Co więcej, bierze w nim udział od początku powstania show, czyli od 2016 roku.

W ostatnim czasie Dagmarę spotkało wiele przykrych sytuacji. Należy wspomnieć o wypadku samochodowym, po którym Królowa życia musiała przejść wiele operacji, a dodatkowo przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty.

Zobacz także: Zabawny klip z Dagmarą Kaźmierską

Królowa życia pokazała tajemniczego mężczyznę

Dagmara niedawno poinformowała, że jest zakochana! Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Mimo, że gwiazda dzieli się swoją prywatnością nie tylko w telewizyjnym programie, ale i w social mediach, w sprawach sercowych jest jednak niezwykle tajemnicza. O swoim partnerze zdradziła niewiele:

“Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.”

Co więcej, na Instagramie Dagmary pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Pod zdjęciem napisała:

“❤️Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi , którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem ❤️ Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie 😜😱😘Ale jak to mówią 😜NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ …👻”

Fani Dagmary szybko rozpoczęli śledztwo, aby dowiedzieć się kim jest mężczyzna. Jedna z obserwatorek Dagmary napisała:

“Zaraz będzie gadanie co nie czytają i nie patrzą uważnie ze nowa miłość pani Dagmary albo patrząc na zdjęcia pana profilu będzie ze pani Dagmara rodzinę rozbija pan z góry to przyjaciel pani Dagmarki . Przyjaźni się tez z żona pana Piotra 🙂”

Tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia to Piotr Wąsiński – przyjaciel kobiety. Ponadto, na jego profilu można zobaczyć romantyczne zdjęcie z partnerką z okazji walentynek.

źródło: Instagram Queen_of_life_77

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz