“Królowe życia 10”: Conan zrobił Dagmarze piękną niespodziankę. Musicie to zobaczyć!

9 maja 2021
Przez: : P.Z.

Wierni widzowie Królowych życia za pośrednictwem kamer faktycznie są obecni w życiu Dagmary od pierwszego sezonu programu. W jednym z ostatnich odcinków mogli oni być świadkami niespodzianki urodzinowej, jaką przygotował dla niej jej syn. Conan nie tylko rapuje dla Dagmary, utwór, który sam napisał!

Dagmara w Królowych życia 10

Dziesiąty sezon tego z pewnością bardzo lubianego show zadebiutował 16 lutego, a już doczekał się finału. Tym razem program początkowo był emitowany aż cztery razy w tygodniu (w piątek dwa odcinki). Później zostało to zmienione i widzowie mogli oglądać po dwa odcinki w czwartek i piątek. W minionych odcinkach widzowie mieli okazję zobaczyć dobrze znane postaci, jak Dagmara, Kasia czy Iza. Jak również te, które pojawiły się dopiero w ostatnim sezonie, czyli Sylwię oraz Anię, ale też Damiana i Leona.

W dziesiątym sezonie Królowych życia Dagmara została kierownikiem remontu Jacka. Jak z pewnością widzowie pamiętają, już na początku sezonu zapowiedziała Jackowi sporą metamorfozę jego wnętrz. Wybrała już nawet materiały, ostatnio nawet przyniosła Dziennik Budowy i dokonała pierwszego wpisu, rozpoczynając tym samym remont. Wówczas, jak wierni obserwatorzy pamiętają, znalazła stary dowód Jacka, odkrywając przy tym jego prawdziwe imię.

Zobacz także: Dagmara odkryła prawdziwe imię Jacka! Wielkie zaskoczenie!

Teraz remont u Jacka, w którym uczestniczą również Wicia i Barbara, dobiega końca. Jacek zaś w międzyczasie pomieszkiwał u Dagmary.

Conan rapuje dla Dagmary

Przypomnijmy, że syn Dagmary studiuje medycynę we Wrocławiu, jednak w tym sezonie przez pandemię widywaliśmy go częściej w domu u Dagmary. Trzeba przyznać, że mieszkanie pod jednym dachem po czasie jego nieobecności nie było łatwe. Wszyscy jednak oglądający program wiedzą, że Conan jest Dagmary oczkiem w głowie i nigdy, nie żałuje dla niego ani czasu, ani pieniędzy.

Zobacz także: Conan dostał od Dagmary drogi samochód.

Dla tego teraz przy okazji urodzin Dagmary również Conan postanowił pokazać, że mama jest dla niego najważniejsza. Conan zaprosił mamę do auli w budynku radia we Wrocławiu i wystąpił przed nią,rapując utwór, który sam napisał.

Zobaczcie!

Niewątpliwie pięknych słów w utworze Conana nie brakowało. Dodatkowo Dagmara dostało również gustowny bukiet kwiatów oraz tort jak dla prawdziwej królowej. Dagmara była bardzo wzruszona, aż łezka poleciała jej z oka

“Ty wiesz, że jesteś jedyną rzeczą, jaka mi się w życiu udała. Jestem z Ciebie dumna”.- powiedziała ze łzami w oczach Dagmara

Co sądzicie o prezencie Conana?

Źródło: Instagram Królowe życia, Instagram TTV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej