Połącz się z nami

Królowe życia 8. odc.5. Asia pokazuje buty za 10 tys.EUR. Iza szuka zaginionego Patryka. Edzia źle znosi ciążę.

Królowe życia 8. odc.5

Rozrywka

Królowe życia 8. odc.5. Asia pokazuje buty za 10 tys.EUR. Iza szuka zaginionego Patryka. Edzia źle znosi ciążę.

Właśnie zakończyły się „Królowe życia” 8. odc.5, w którym zobaczyliśmy Dagmarę, Izę, a także nową bohaterkę Asię. Dagmara tym razem pospieszy z pomocą Edzi, która nie najlepiej znosi ciąże, zadba również o Jacka. Asia przeprowadza się do innego mieszkania, co było sporym wyzwaniem. Iza zaś wystraszona brakiem kontaktu z Patrykiem wyrusza na jego poszukiwania. Gdzie go znalazła? Zobaczcie zatem, co wydarzyło się w premierowym odcinku?

Królowe życia 8. odc.5

Dagmara

W ostatnim odcinku byliśmy świadkami, jak Dagmara zdecydowała na obcięcie włosów. Dlatego teraz prezentuje się już widzom w nowej fryzurze. Odwiedza ją Jacek, który po raz kolejny postanawia wspomóc jej powrót do zdrowia po swojemu.

Witaminowy koktajl Jacka

“Co ty mi niesiesz tu jakieś garnki?”– zapytała Dagmara

“Samo zdrowie”- odpowiedział Jacek

Przyjaciel przyniósł Dagmarze galaretę na kurzych nóżkach i wołowych kościach. Jadnak Dagmara na próbę podania tych pyszności przez Jacka, nie zareagowała entuzjastycznie.

”Zabieraj to… Nie lubię kur, wiesz dobrze, że mi się słabo robi na wszystko, co jest związane z ptakami” – powiedziała Dagmara

Jacek próbował przekonać Dagmarę, że wszystko to jest dobre dla odbudowy jej kości. Do jedzenia się nie dała przekonać. W związku z tym Jacek przygotował dla królowej koktajl ze szpiku, a zrobił go, wbijając rurkę w kość. Zobaczcie sami.

Edzia źle znosi ciążę

Dagmara dzwoni do Edzi, licząc, że wybierze się z nią na zakupy. Przyjaciółka jednak mówi Dagmarze, ze źle się czuje i nie da rady. Ta dlatego zamiast na zakupy jedzie właśnie do niej.

Kiedy po przyjeździe Dagmara spotyka pod domem u Edzi karetkę, jest bardzo zaniepokojona. Wszystko jednak okazało się w porządku, Edyta tylko za bardzo się przemęczyła.

Ty nie możesz dźwigać, ty jesteś stara baba, nie masz dwudziestu lat”.- powiedziała Dagmara do Edyty.

Edzia po wyjściu ratowników medycznych postanawia za to wykorzystać obecność Dagmary i namawia ja, żeby zrobiła jej placki ziemniaczane. Jak wszyscy wierni widzowie wiedzą, Dagmara nie gotuję. Jednak czego nie robi się dla ciężarnej przyjaciółki.

Jacek i badanie prostaty.

Jacek skarży się Dagmarze na “skaczącą” powiekę, ona mu tłumaczy, ze to pewnie przez brak magnezu w organizmie. Wypomina mu przy tym picie dużych ilości kawy. Namawia go także na badania. Dlatego wybierają się do urologa, doktor go zbadał. Nie zakończyło się to jednak dobrze, Jacek uciekł z gabinetu, oburzony całym badaniem. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Iza i Patryk

Gotowanie nie jest mocna strona Izy, dlatego kiedy Eliza ma przygotować ciasteczka na szkolny festyn, korzysta z pomocy. Pani Maria, która czasami pomaga jej w porządkach domowych tym razem, pospieszyła również z radami co do wypieków.

“Nie widzę w tym nic złego, żeby poprosić kogoś o pomoc. Nie ukrywam tego, że kucharka nie jestem…Dzięki Bogu, że Pani Maria była.”powiedziała Iza

Ciasto się udało, a ciasteczka dawno zdążyły się upiec. Pani Maria jednak nie mogła dokończyć sprzątania, bo Patryk od kilku godzin nie wrócił z płynem do podłóg. Mało tego nie można się z nim skontaktować, bo nie odbiera telefonu. Iza zaczyna się martwieć, razem z koleżanką i żoną przyjaciela, z którym miał się spotkać Patryk, zaczynają poszukiwania.

Jak myślicie, gdzie znalazł się finalnie Patryk? Iza znalazła go razem z kolegą w pubie.

Asia

Asia to nowa bohaterka, która odziedziczyła spore pieniądze po zmarłym tacie i obecnie zajmuje się między innymi wynajmem mieszkań. Długo próbowała znaleźć godnego lokatora do jednego z jej luksusowych mieszkań, jednak nikt odpowiedni się nie trafił i postanowiła, że sama tam zamieszka. W związku z tym czeka ją przeprowadzka, czyli pakowanie, rozpakowywanie, a także kupno kilku rzeczy. 

W przeprowadzce Asi pomaga przyjaciółka, przed przyjściem panów od transportu, chwali się jej nowymi butami, które niedawno przywiozła. Ich cena nie jednego powaliłaby z nóg, ale co to dla niej- 10 tysięcy euro.

“Byłam w sklepie, pokażę ci coś. Sama wiem, że przegięłam… Robią wrażenie co?” powiedziała do przyjaciółki Asia 

Królowe życia 8. odc.5
Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-5,S08E05,167204
Królowe życia 8. odc.5
Źródło: https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-5,S08E05,167204

Po przyjeździe na miejsce i wniesieniu wszystkich kartonów dziewczyny postanowiły wskoczyć do jacuzzi. Asia zdradziła wówczas, że poddała sie dwukrotnie operacjom plastycznym.

“Operowany miałam biust dwukrotnie. Dlatego, że po urodzeniu dziecka nie miałam go w ogóle… dla lepszego samopoczucia sobie zrobiłam”– powiedziała Asia

Asia postanawia kupić również nowe łóżko do mieszkania, a na zakupy zabiera przyjaciela. Jej córka również musi zaakceptować wybór. Decyduje się na model, który może być jej dostarczony od razu ze sklepu. 

Przypominamy, że premierowe odcinki programu w piątki o godz. 22:15. Królowe życia 8. odc.5. również pod linkiem -> https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-5,S08E05,167204

Więcej o programie tutaj!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry