Połącz się z nami

„Królowe życia”: Rafał Grabias skomentował odejście Dagmary z programu! Zdradził zaskakujące informacje!

Królowe życia Rafał Grabias o odejściu Dagmary

Z życia gwiazd

„Królowe życia”: Rafał Grabias skomentował odejście Dagmary z programu! Zdradził zaskakujące informacje!

Królowe Życia to absolutny hit stacji TTV. Zaledwie kilka dni temu do mediów dotarły doniesienia dotyczące planów na przyszłość Dagmary. O ewentualnym odejściu z programu wypowiedział się Rafał Grabias – były uczestnik produkcji. Ponadto zdradził zaskakujące informacje!

Królowe życia absolutnym hitem

Cieszący się ogromną popularnością program przedstawia luksusowe życie osób spełniających marzenia i żyjących po swojemu. Nie brakuje wątków miłosnych, problemów życia codziennego jak i prawdziwego dogadzania sobie. Bohaterowie produkcji szybko zdobyli sympatię widzów, którzy z zapartym tchem śledzą ich losy, również poza programem.

Nie da się ukryć, że największą gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska, która występuje w programie od samego początku. Pojawia się w nim razem ze swoim synem Conanem oraz przyjaciółmi: Edzią i Jackiem. Pokazują swoje barwne życie, w którym nie brakuje humoru, niespodziewanych zwrotów akcji oraz pomocy innym.

Zobacz także: Zdjęcia Jacka z Królowych życia sprzed lat

Rafał Grabias o Dagmarze

Nie milkną głosy oraz kolejne doniesienia dotyczące rzekomego odejścia Dagmary z programu Królowe życia. Cały temat zapoczątkowało wyznanie Dagmary o chęci wyjazdu do Egiptu i założenia tam biznesu. Warto podkreślić, że Królowa nie informowała o swoim odejściu z programu, a jedynie planach na przyszłość, jeśli produkcja przestałaby być emitowana.

Zobacz także: Dagmara zdradziła, czym chce się zajmować w Egipcie

Reporterka serwisu Jastrząb Post postanowiła porozmawiać na ten temat z Rafałem Grabiasem, byłym bohaterem programu. Rafał zapytany o odejście Dagmary powiedział:

„Nie sądzę, żeby odeszła. To jest główny trzon tego, główny budulec. Więc jakby Dagmara opuściła program, to już nie będzie Królowych Życia.”

Co więcej, były bohater zdobył się na kolejne wyznanie. Zdradził, że istnieje możliwość powrotu jego byłego partnera – Gabriela Seweryna do programu. Być może wystąpi w kolejnym w sezonie razem ze swoim nowym partnerem.

„Ja z Gabrielem zakończyliśmy projekt, ale mam nadzieję, że zobaczę Gabriela z nowym partnerem w Królowych Życia. Był taki pomysł, żeby panowie wystąpili, więc mam nadzieję, że we wrześniu będę ich oglądał na ekranie” – dodał.

Spodziewaliście się? Podzielacie zdanie Rafała?

źródło: jastrzabpost.pl, Instagram Rafalgrabias, Queen_of_life_77

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry