Połącz się z nami

Królowe życia s.7 odc.4 – Dagmara po ciężkim wypadku w szpitalu.

Królowe życia s.7 odc.4

Rozrywka

Królowe życia s.7 odc.4 – Dagmara po ciężkim wypadku w szpitalu.

Ponieważ to najpopularniejszy program stacji TTV, dlatego też przyciąga przed telewizory wielu fanów. Tym razem mogliśmy zobaczyć Dagmarę, która przebywa w szpitalu po wypadku.Pojawił się również Gabriel, przeżywający rozstanie z Rafałem. Jednak niewątpliwie pozytywnym akcentem tego odcinka była postać nowej bohaterki Adrianny. Z pewnością „Królowe życia” s.7 odc.4 przyniósł nam niespodziewane zwroty akcji w życiu niektórych bohaterów programu.

Faktycznie „Królowe życia” cieszą się niesłabnącą popularnością od lat, a losy bohaterów programu śledzi wielu telewidzów. W związku z tym czwarty odcinek siódmego sezonu pokazuje nam kolejne perypetie z ich życia. A zatem tym razem w premierowym odcinku widzimy królową Dagmarę, której nigdy nie opuszcza humor, nawet w szpitalnej sali, po ciężkim wypadku. Z kolei Gabriel w dalszym ciągu nie może dojść do siebie po rozstaniu. Adriannę zaś odwiedza syn. W skrócie tego wszystkiego mogliśmy się dowiedzieć, oglądając premierowy sobotni odcinek programu. Zobaczcie!

Dagmara

Królowa miała ciężki wypadek i po operacji przebywa w szpitalu, ma połamane kolana oraz zmiażdżone stopy. Nie mogło w tych chwilach zabraknąć z nią Edzi, która przerwała swój zagraniczny wyjazd i oczywiście Jacka. Okazuje się przy tym, że Edzia z Jackiem rozstali się, a Dagmara o tym nie wiem. Przyjaciele przywieźli królowej między innymi piękne niebieskie kapcie z futerkiem, jednak prezent okazał się co najmniej nietrafiony. 

Z pewnością trudne chwile przeżywał w tym czasie również syn Dagmary. Conan przyjechał z Wrocławia i nie krył łez na widok przykutej do łóżka mamy i perspektywy wydarzeń.

„Powiem ci było źle synciu, gdybym nie tym autem jechała, to już byś miał po matce. Mnie jeszcze nie może bozia tak szybko zabrać, bo ja mam Ciebie” – wyznała Dagmara.

Dagmara jak na królową przystało, chciała być piękna nawet w takiej chwili, dlatego kazała Edzi przyklejać sobie sztuczne rzęsy, a dodatkowo zaprosiła do szpitala swojego fryzjera. Mimo całej sytuacji Dagmary nie opuszczał dobru humor.

„… w kryminale chodziłam w szpilkach, a w szpitalu mam leżeć jak jakiś lump…rzęsa jak szczoteczka do zębów musi być” – powiedziała królowa.

Niewątpliwie Dagmara miała wiele szczęścia, a o jej wypadku pisaliśmy również TUTAJ!

Adrianna

Adrianna jest nową bohaterką w programie, ma 52 lata, ale niewątpliwie energii więcej niż niejedna nastolatka. Jej niemalże całe ciało pokrywają tatuaże, których od 1,5 roku niezmiennie przybywa. Kobieta mieszkała przez wiele lat w Niemczech, a w tym odcinku odwiedza ją we Wrocławiu syn. Pomaga jej wybrać stylizację i oboje udają się na obiad do rodziców Adrianny.

„Rano jest zawsze dramat, w co się ubrać. Jeżeli chodzi o ciuchy to znajdę szybko stalówkę… Lubię rzeczy, które są ekstremalne…”– powiedziała.

Rodzice Adrianny byli zachwyceni kolejnymi tatuażami córki, a wnuka wypytywali o dziewczyny. Królowa ubolewała przy tym, że jej syn nie potrafi mówić po polsku.

O Adriannie pisaliśmy TUTAJ!

Gabriel

Gabriel po rozstaniu z Rafałem przeżywa trudne chwile, dlatego też nie może skupić się na pracy. Przebywa w Głogowie, gdzie wspiera go niezastąpiona mama. Z rozmowy między nimi można wywnioskować, że kobieta nie przepada za Rafałem.

„Jestem bardzo kreatywny i potrzebuje mieć spokój wewnętrzny, żeby móc coś stworzyć, zrobić fajnego”– wyznał Gabriel.

Gabriel następnie pojechał do znajomej Lidki, licząc słowa otuchy. Pożalił się, że Gabriel ostatnio wypomniał mu wiek, zdradził też, że nie ma już zamiaru dłużej podporządkowywać się partnerowi, któremu zawsze ulegał.

Przypomnijmy, że premierowe odcinki programu w każdy piątek i sobotę o godz. 22:00 na antenie TTV.

Dla tych zaś, którzy nie widzieli premiery programu „Królowe życia” s.7 odc.4 są powtórki. A te
Sobota, godz. 21:15
Niedziela, godz. 18:05 i 24:40
Środa, godz. 20:20

Więcej o programie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry