Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem! Joanna Kudzbalska-Ibisz urodziła!

18 września 2022
Przez: : M.J

Joanna Kudzbalska-Ibisz urodziła. Na świecie pojawiła się trzecia pociecha najbardziej znanego w Polsce prezentera telewizyjnego. Krzysztof Ibisz jest już ojcem dwóch synów, a teraz na świecie przywitał kolejną pociechę! Syn czy córka?

Związek Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza

Znany dziennikarz w sierpniu zeszłego roku ujawnił, że wziął ślub z Joanną Kudzbalską, którą widzowie mogą kojarzyć z programu Top Model. Małżonkowie 5 czerwca 2022 roku poinformowali natomiast, że spodziewają się wspólnego potomka. Na Instagramie Ibisz posypały się gratulacje od zaprzyjaźnionych z parą gwiazd, a sami nie kryli swojego szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ibisz po raz trzeci będzie ojcem! Pokazał piękne zdjęcie z ciężarną żoną!

Przypomnijmy, że Krzysztof ma za sobą dwa poważne związki, z których doczekał się synów. Pierwszą żoną 57-latka była Anna Zejdler (1998-2004), z którą ma syna Maksymiliana. Następnie poślubił Annę Nowak-Ibisz (2005-2009), z którą również doczekał się potomstwa-syna Vincenta. Drugie małżeństwo prezentera również zakończyło się rozwodem.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko o żonie Krzysztofa Ibisza!

Choć Krzysztof i Joanna nie są zbyt wylewni na temat życia prywatnego, to od czasu do czasu zamieszczają w sieci wspólne fotki. Swojego czasu prezenter pochwalił się nawet, że przygotował już wyprawkę do szpitala i nie może się doczekać, aż jego trzecia pociecha będzie już na świecie. Jak się okazuje, pierwsza pociecha Joanny i Krzysztofa Ibisza jest już na świecie.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz zostali rodzicami

Jak donosi portal Pomponik, Joanna i Krzysztof Ibisz zostali już rodzicami. Dziecko przyszło na świat kilka dni przed planowanym terminem.

“Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze”- zdradza informator portalu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać aż świeżo upieczeni rodzicie sami pochwalą się swoim szczęściem.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej