Krzysztof Rutkowski zaszalał z fryzurą! Internauci porównują go do legendy polskiej muzyki!

21 stycznia 2022
Przez: : KS

Krzysztof Rutkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych prywatnych detektywów w Polsce. Nie da się ukryć, że należy także do osób znanych w show biznesie. Niedawno w swoich social mediach zamieścił zdjęcie, na którym pochwalił się nową fryzurą. W komentarzach pojawiły się porównania do gwiazd polskiej muzyki!

Informacje o Krzysztofie Rutkowskim

Krzysztof Rutkowski jest prywatnym detektywem, lecz także osobą naprawdę znaną w polskim show biznesie. W przeszłości pracował w milicji, a także był dyrektorem firmy ochroniarskiej. W 1990 roku założył agencję detektywistyczną. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat pracował przy najgłośniejszych sprawach, które dotyczyły zarówno dzieci, jak i dorosłych ludzi.

O życiu prywatnym detektywa Rutkowskiego wiadomo stosunkowo dużo. Mianowicie, mężczyzna był już czterokrotnie żonaty. Jego aktualną partnerką życiowa jest Maja Plich. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2019 roku. Przygotowania do ceremonii oraz samo wydarzenie chętnie relacjonowali w sieci.

Krzysztof Rutkowski fryzura
Charakterystyczne włosy Krzysztofa Rutkowskiego

Zobacz także: Rutkowski zaśpiewał na swoim weselu

Metamorfoza fryzury Rutkowskiego

Nie da się ukryć, że najpopularniejszy detektyw w Polsce słynie także ze swojej niebagatelnej fryzury. Sam zainteresowany ma do tego duży dystans, a w sieci często wchodzi w polemikę z komentującymi jego zdjęcia. Charakterystyczne włosy mężczyzny wyglądają niemal jakby były ułożone od linijki. Bez wątpienia, to nieodzowna część wizerunkowa Rutkowskiego.

Na jednym z ostatnich zdjęć na swoim profilu Krzysztof Rutkowski pochwalił się totalnie innym wizerunkiem, niż dotychczas. Mianowicie, tym razem jego fryzura to długie rozpuszczone włosy. Fani detektywa szybko dopatrzyli się podobieństwa do Krzysztofa Krawczyka, a nawet Zbigniewa Wodeckiego.

,,Myślałem że to Zbigniew Wodecki’’

,,Niczym Krzychu, ale Krawczyk ‘’

Jak myślicie, która wersja fryzury detektywa Krzysztofa Rutkowskiego wygląda lepiej?

źródło: Instagram Krzysztofa Rutkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz