Krzysztof Stanowski zakpił z szamańskich umiejętności Tamary Gonzalez-Perei! 39-latek pojechał po bandzie

13 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Na temat nowego wcielenia byłej blogerki modowej Tamary Goznalez-Perei aż huczy w mediach. Tym razem głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Stanowski, który w swoim programie Dziennikarskie zero zmiażdżył Macademian Girl nazywając ją – “prymitywną naciągarą, wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi”. Dalej jest jeszcze mocniej.

Nowe wcielenie Tamary Gonzalez-Perei

Po jednym z odcinków programu Elżbiety Jaworowicz na języki mediów powróciła dawno niewidziana Tamara Gonzalez-Perea. Była prowadząca Pytanie na śniadanie w programie Sprawa dla reportera przedstawiła widzom swoje nowe wcielenie. Co więcej, widzowie byli świadkami, jak blogerka a aktualnie “terapeutka od uzdrawiania dźwiękiem”, zagrała na szamańskim bębnie.

ZOBACZ TAKŻE: Tamara Gonzalez Perea teraz jest „terapeutką uzdrawiania dźwiękiem”! Występ byłej blogerki w TVP wywołał skraje emocje! [WIDEO]

Następnie okazało się, że Macademian Girl sprzedaje również różnego rodzaju gadżety, które mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka.

ZOBACZ TAKŻE: Tamara Gonzalez Perea otworzyła sklep z czaszkami przeciwko nowotworom i nie tylko! Ich cena powali Was na kolana!

Teraz głos w sprawie umiejętności Gonzalez-Peri zabrał Krzysztof Stanowski, który nie gryzł się w język.

Stanowski miażdży Macademian Girl

Krzysztof Stanowski już od początku nie przebierał w słowach. Jak mogliśmy usłyszeć na kanale Dziennikarskie zero:

“Tamara, jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy. Jesteś prymitywną naciągarą, wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi, rozumiesz?”

Następnie było tylko mocniej. 39-latek znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak mamy wrażenie, że tym razem poszedł na całość. Dodatkowo zdecydował się na parodię występu Tamary w programie Elżbiety Jaworowicz grając na termosie.

“Gdyby z Twojej czaszki wyjąć mózg i zostawić samą czaszkę, to organizm samoistnie by się oczyścił i radziłby sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w pierdlu”

Poniżej zobaczycie całą wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego. Ostrzegamy, bo jest mocna!

Źródło: Youtube / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej