Książę Louis skradł show podczas Platynowego Jubileuszu! 4-latka ciężko było poskromić [ZDJĘCIA]

6 czerwca 2022
Przez: : M.J

Huczne obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II trwały cztery dni i dobiegły już końca. Choć to monarchini rodziny królewskiej powinna być w centrum uwagi, to tym razem show skradł 4-letni książę Louis. Miny małego księcia były wręcz rozbrajające. Zobaczcie nagrania i zdjęcia!

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II

Ostatnie dni były wielkim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach hucznie świętowano obchody Platynowego Jubileuszu 96-letnie królowej Elżbiety II. Monarchini w ostatni dzień obchodów pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham wraz z całą rodziną, aby zobaczyć pochód, który nawiązywał do 70 lat jej panowania.

Niemniej jednak to najmłodsza pociecha księżnej Kate i księcia Williama skradła całe show. 4-letni książę Louis już niejednokrotnie kradł światła reflektorów. Żywiołowy maluch chętnie prezentował całą gamę min i tym samym dawał do zrozumienia, że nie jest zbytnio zainteresowany świętowaniem oraz przygotowanymi pokazami. Zdjęcia i nagrania księcia Louisa już podbijają sieć.

Nagrania i zdjęcia księcia Louisa

Uwaga reporterów podczas świętowania obchodów była skierowana na najmłodszą pociechę Kate i Williama. Rezolutny 4-latek dawał się we znaki nie tylko swoim rodzicom, ale również dziadkowi. Chłopiec na przemian prezentował cały wachlarz min dając tym samym do zrozumienia, że nie jest zainteresowany pokazami na cześć swojej prababci.

4-latkowi ciężko było usiedzieć w jednym miejscu. Podczas pierwszego dnia obchodów również dał popis, kiedy nad balkonem Pałacu Buckingham odbywał się pokaz lotniczy.

View this post on Instagram

A post shared by Daily Mail (@dailymail)

Nie da się ukryć, że słodkie miny księcia Louisa obiegły już media na całym świecie i stały się hitem w sieci.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy jednej z pociech nudziło się podczas oficjalnych obchodów. Córka książęcej pary również ma na swoim koncie zabawną sytuację. Dziewczynka, zamiast pomachać wiwatującemu tłumowi pokazała język, co również nie uszło uwadze fotoreporterów.

ZOBACZ TAKŻE: POPIS MAŁEJ CHAROLOTTE! KSIĘŻNA KATE URATOWAŁA SYTUACJĘ!

Nie da się ukryć, że dzieci książęcej pary dają się im we znaki, jednak za każdym razem kradną serca publiczności. My również musimy przyznać, że filmiki i zdjęcia krążące w sieci są uroczym widokiem!

ZOBACZ TAKŻE: CZEGO W SZKOLE UCZĄ SIĘ DZIECI KATE I WILLIAMA?

Książę Louis.
Zdjęcia min małego Louisa podbijają sieć.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej