Połącz się z nami

Książę Archie będzie miał rodzeństwo?! Księżna Meghan i książę Harry chcą już drugie dziecko!?

Royal baby

Książę Archie będzie miał rodzeństwo?! Księżna Meghan i książę Harry chcą już drugie dziecko!?

Meghan Markle 6 maja powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mały Archie Harrison ma niespełna trzy tygodnie, a w mediach już huczy na temat kolejnego potomka książęcej pary! Czy te informacje faktycznie się sprawdzą i skąd takie domysły? Zobaczcie!

Trzy tygodnie temu księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. Po trzech dniach od narodzin chłopca, ogłosili jego imię, a jego oficjalne zdjęcie zrobiło wręcz furorę. Media na całym świecie przez jakiś czas żyły tym wydarzeniem!

Teraz książęca para najwidoczniej chce oddać się opiece nad synkiem i nieco usunęła się w cień, a najważniejsza dla nich jest ich prywatność. Po chwili ciszy, która nastała po narodzinach Archie’go Harrisona, znowu zrobiło się głośno w Brytyjskich mediach. Jak donoszą, książęca para tak dobrze odnajduje się w roli rodziców, że już planują kolejnego potomka! Jest podobno jeszcze jeden powód takiej decyzji. Zobaczcie!

Meghan i Harry wielokrotnie mówili o tym, że chcą mieć dużą rodzinę. Jednak wiek Meghan, która ma już 37 lat zapewne nie pozwoli jej długo czekać na zajście w kolejną ciążę. I właśnie to jest jednym z największych powodów, według Brytyjskich mediów, że już za niedługo księżna Sussex będzie w kolejnej ciąży!

Tabloidy na wyspach donoszą, że kolejny potomek książęcej pary pojawi się na świecie na przełomie 2019/20 roku.

„Archie niebawem będzie miał rodzeństwo”– czytamy w Brytyjskiej prasie.

Media porównują to do sytuacji, kiedy to Kate i William poinformowali opinię publiczną o drugiej ciąży księżnej Cambridge i na świat przyszła księżniczka Charlotte. Dlatego też na wyspach wszyscy są pewni, że Archie Harrison nie będzie jedynym dzieckiem książęcej pary!

„Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem „– donosi „Daily Mail”.

Wierzycie w to, że już za niedługo będziemy świadkami kolejnej ciąży księżnej Sussex?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry