Kto wystąpi w “Królowych życia 10”? Znamy pierwszych bohaterów!

19 grudnia 2020
Przez: : M.J

Kto wystąpi w “Królowych życia 10”? Zapewne niejeden fan tego formatu zadaje sobie to pytanie. Wiemy już, kiedy możemy się spodziewać 10. odsłony programu i coraz więcej wiadomo również na temat bohaterów, którzy się w nim pojawią! Zobaczcie!

Program “Królowe życia” od 2016 roku leci na ekranach naszych telewizorów i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Przez te wszystkie lata poznaliśmy wielu bohaterów, którzy pokazywali nam swoje bogate życie. Nie da się ukryć, że osoby, które zgadzają się na udział w tej produkcji, żyją według własnych zasad i spełniają kolejne swoje marzenia.

Kto wystąpi w "Królowych

Niekwestionowaną gwiazdą reality-show jest Dagmara Kaźmierska, która od pierwszej edycji programu się w nim pojawia. Nie da się ukryć, że wielkim zaskoczeniem było brak Rafała i Gabriela w dziewiątej edycji “Królowych życia”, którzy występowali tam przez osiem sezonów. Niemniej jednak, z każdą kolejną edycją poznajemy nowych bohaterów, którzy z chęcią wpuszczają kamery do swojego życia.

10. sezon “Królowych życia” już niebawem zagości na ekranach naszych telewizorów. Jak się okazuje, już teraz wiemy, które z dotychczasowych postaci ponownie w nim się pojawią! Kto wystąpi w “Królowych życia 10”?Zobaczcie, o kim mowa!

Kto wystąpi w “Królowych życia 10”?

W kolejnej odsłonie show nie zabraknie lubianej Dagmary Kaźmierskiej. Bez wątpienia mało kto wyobraża sobie ten format bez udziału Damary, jej przyjaciela Jacka, przyjaciółki Edzi i syna Conana. A kto wystąpi w “Królowych życia 10” oprócz tej lubianej czwórki?

Kolejną bohaterką, która również potwierdziła, że pojawi się w 10. edycji, będzie Sylwia Peretti. Sylwia pierwszy raz wzięła udział w programie w poprzedniej jego odsłonie i nie da się ukryć, że doskonale wie, jak wykorzystać swoje “pięć minut”. Na jej temat rozpisują się portale plotkarskie, a ona sama jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. To właśnie tam ostatnio zdradziła, że będzie kolejną bohaterką programu:

“Tak, będę w 10. sezonie. Zaczynamy już kręcić, a zobaczycie go jakoś na wiosnę. Ci, którzy mnie oglądają, na pewno się ucieszyli. Mam nadzieję, że hejterom z*ebałam całe święta”– powiedziała podczas transmisji na żywo na swoim profilu.

Peretti kilka lat temu pojawiła się również w programie “Kuchenne Rewolucje”. Od tamtego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Więcej na ten temat dowiecie się poniżej.

Zobaczcie: Peretti brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”! Królowa Życia nie przypomina siebie sprzed lat! SZOK!

10. sezon “Królowych życia” zobaczymy na ekranach naszych telewizorów już wiosną 2021 roku! O kolejnych bohaterach będziemy Was informować na bieżąco!

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/krolowe_zycia_official/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej