Kubicka jest zazdrosna o byłe partnerki Barona? Wieniawa będzie zadowolona, a Blanka…

22 października 2021
Przez: : J.J

Choć miłość między Baronem a Sandrą Kubicką kwitnie w najlepsze, jak wiadomo w związku bywa się zazdrosnym. Czy Sandra Kubicka czuje zazdrość o eks-partnerki gitarzysty? Zobaczcie, co przyznała w jednym z wywiadów.

Związek Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Alek Baron długo ukrywali swój związek w tajemnicy przed mediami. Kiedy pochwalili się tą informacją, zaczęli nadrabiać dodawanie zaległych zdjęć i relacji, chętnie wypowiadali się na swój temat, nie szczędząc internautom nie lada ciekawostek ze swojego życia.

Obserwatorzy ich profili w mediach społecznościowych byli już nawet świadkami wyznań miłości. W szybkim czasie dwójka ta stała się jedną z najgorętszych par w świecie polskiego show-biznesu.

Zobacz także: Kubicka wyznała, za co najbardziej kocha Alka

Sandra o eks-partnerkach Barona

Jak wiadomo, Baron ma na swoim koncie wiele związków, w tym również ze znanymi osobami. Do najgłośniejszych partnerek Barona należy zaliczyć Julię Wieniawę, z którą rozstał się w przyjacielskich warunkach oraz Blankę Lipińską.

Kubicka o Julii Wieniawe

Blanka i Baron również początkowo ukrywali swój związek w tajemnicy przed mediami. Kiedy wyszedł on na światło dzienne, podobnie jak w przypadku związku z modelką chętnie dzielili się z internautami swoim życiem prywatnym. Ich relacja zakończyła się dość gwałtownie, co było wielkim zaskoczeniem. Niemniej jednak podobnie jak w przypadku Julki nie byliśmy świadkami publicznego prania brudów.

Sandra Kubicka nowa miłość Barona została zapytana o jego relacje z byłymi partnerkami. Czy modelka jest zazdrosna o Julię Wieniawę i Blankę Lipińską? W jednym z wywiadów dla Jastrząbpost Sandra zdradziła, co myśli o byłych związkach Alka. Przyznała, że z Julią sama osobiście się zna i lubi, przez co nigdy nie była zazdrosna o jej związek z muzykiem:

„Ja naprawdę dojrzałam. Nie powinnam porównywać swoich związków, ale gdy widziałam zdjęcia Cedrica z byłymi kobietami to miałam w sobie taki jad, że nie mogłam na to patrzeć i było mi niedobrze, ale przecież np. z Julią się znam. Lubimy się z Julką. Więc z Alkiem rozmawiamy czasami o Julce i o tym, jak ona prężnie działa. Nie czuję żadnej złej emocji do niej”

Kubicka o Blance Lipińskiej

Sandra wypowiedziała się również o Blance. Choć nie ma o niej żadnego szczególnego zdania ze względu na to, że nigdy jej nie poznała, zdradziła, że wyczuwa niezałatane blizny w relacji pisarki i Alka. Modelka jest jednak pewna uczuć swojego ukochanego:

„Ja jej nigdy nie poznałam. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć Blanki na oczy. Nie mam totalnie zdania, nie wiem, jaką jest osobą. Raczej się chyba nie poznamy. Jeśli chodzi o moich byłych, to z Kaio też nie mam kontaktu, ale z Cedrickiem rozmawiam normalnie. Nawet rozmawialiśmy z Alkiem i Cedrickiem na FaceTime. Jestem zaproszona na ślub. To jest taka dziwna sytuacja. Ale ja nie wierzę w przyjaźń i w to, że po związku można przejść naturalnie w przyjaźń. Nie, bo ludzie cierpią i muszą to przecierpieć. Musi minąć trochę czasu. Pomiędzy mną a Cedrickiem minęły 4 lata, abyśmy mogli sobie spojrzeć w oczy. Z Kaio się teraz nie przyjaźnię i nie będę się przyjaźnić przez najbliższy czas. Myślę, że tam też są jeszcze niezałatane blizny, które obydwoje muszą odpuścić. Ale nie jestem zazdrosna o uczucie do niej. Wiem, że on mnie bardzo kocha. Codziennie mi to pokazuje i udowadnia, czynami, a nie tylko słowami. Jest super.”

Sandra Kubicka o relacji Barona z Lipińską
Blanka Lipińska

Zobacz także: Lipińska ostro o nowym związku muzyka

Spodziewaliście się takich słów na temat eks Barona?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej