Sandra Kubicka rozpływa się nad Baronem! Zdradziła, za co najbardziej kocha 37-latka…

13 października 2021
Przez: : M.J

Od kiedy Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron ogłosili, że są parą na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakuje wspólnych relacji. Tym razem modelka zdecydowała się na szczere wyznanie. Sandra zdradziła, za co najbardziej kocha Barona. Ich związek zdecydowanie nabiera tempa.

Nowa para w polskim show-biznesie

Choć o związku Sandry i Alka w mediach spekulowało się już od dłuższego czasu, to sami zainteresowani milczeli jak zaklęci. W sieci mogliśmy znaleźć mnóstwo artykułów, w których portale donosiły o romansie tej dwójki.

We wtorek, 12 października na Instagramie modelki pojawiły się najpierw screeny artykułów znalezionych przez nią w sieci, a następnie post, w którym potwierdziła doniesienia mediów. Nie trzeba było czekać również na oficjalny wpis Aleksandra Milwiw-Barona, który publikując odważne zdjęcie z Sandrą przyznał, że jest jego partnerką.

Zobacz także: Sandra i Baron potwierdzili związek. Dodali poruszające posty!

Od tego czasu na profilach modelki i muzyka coraz częściej pojawiają się wspólne zdjęcia i nagrania. Na jednym z nich Kubicka zdecydowała się nawet wyznać, za co najbardziej kocha swojego partnera i jak zaznaczyła, jest on jej ulubionym człowiekiem.

Sandra Kubicka wyznała miłość Baronowi

Na Insta Stories modelki pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Alek czesze jej włosy. Sandra pokusiła się również o wpis, w którym wyznała miłość swojemu nowemu chłopakowi. Jak zaznaczyła, w swoim telefonie ma mnóstwo pięknych zdjęć z Baronem, a najbardziej kocha go za to, że cały czas się rozśmieszają i to właśnie swoim poczuciem humoru urzekł ją 37-latek.

“Przeglądam rolkę zdjęć i widzę, że mamy mnóstwo pięknych zdjęć, ale wiecie za co kocham go najbardziej? MY SIĘ CAŁY CZAS ŚMIEJEMY. Nie ma dnia, kiedy się nie wygłupiamy i rozśmieszamy. Oczywiście jest też powaga w związku, ale myślę, że to tutaj znaleźliśmy klucz do naszego związku”

Następnie dodała:

“Jesteś moim ulubionym człowiekiem”– oznaczając Alka Barona

Sandra Kubicka z Baronem.
Wyznanie miłości Sandry Kubickiej.

Coś nam podpowiada, że Baron i Sandra mogą zostać kolejną najgorętszą parą w polskim show-biznesie.

Kwiaty od Barona dla Kubickiej.
Baron rozpieszcza swoją ukochaną.

Kibicujecie tej dwójce?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej