Kubicka nową gwiazdą Polsatu? Poprowadzi finałową galę Mister Supranational 2019!

23 listopada 2019
Przez: : M.J

Sandra Kubicka po występie w Tańcu z Gwiazdami nabrała wiatru w żagle i dostała kolejną propozycję od stacji Polsat! Na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała swoich fanów, że już za niedługo zobaczymy ją w całkowicie nowej roli! Poznajcie szczegóły! Kubicka nową gwiazdą Polsatu?

Sandra Kubicka jest polską modelką, ale większość swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie brała udział w wielu sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych.

Do Polski przyleciała, aby wziąć udział w tanecznym show. Na parkiecie Tańca z Gwiazdami mogliśmy ją podziwiać w tańcu w parze z Adamem Adamonisem. Jednak kontuzja jej partnera zmusiła ją do zatańczenia paru odcinków z Wojtkiem Jeschke. Sandra w programie doszła bardzo daleko, bo odpadał przed samym finałem. Zobaczcie TUTAJ!

Kubicka nową gwiazdą Polsatu? Poprowadzi finałową galę Mister Supranational 2019!

Najwidoczniej modelka postanowiła nieco więcej czasu spędzić w swojej ojczyźnie, ale nie będzie mogła narzekać na brak obowiązków. Jak się okazało, Sandra już za niedługo zmierzy się z całkowicie dla niej nowym wyzwaniem i poprowadzi finałową galę Mister Supranational 2019!

” Tak się cieszę ze mogę Wam o tym już powiedzieć! Będę próbować swoich sił w nowej roli.. jako prowadząca. 🥰 Dziękuje @polsatofficial @gosialeitner ! Do zobaczenia w Katowicach!”

Mister Supranatinal 2019!

Mister Supranational jest konkursem, w którym udział weźmie 40 mężczyzn z całego świata. Będą oni walczyli o tytuł najprzystojniejszego, a do tego o główną nagrodę, którą jest 30 tysięcy dolarów. Nasz kraj w tym roku będzie reprezentował Tomasz Zarzycki, który zdobył tytuł Mistera Polski 2018.

https://www.instagram.com/p/B2MvBTtouys/

Sandra galę poprowadzi wraz z Daviną Reeves, o której więcej przeczytacie TUTAJ.

Jak się również okazuje, podczas finałowej gali na scenie zobaczymy jeszcze oprócz Sandry i Daviny, Barbarę Kurdej-Szatan i Cleo. Za choreografię podczas finałowej gali będzie odpowiedzialny jeden z tancerzy Tańca z Gwiazdami, Tomasz Barański.

Jak się również możemy dowiedzieć, tegoroczne jury konkursu będzie równie ciekawe, jak dwie nowe prowadzące. Mężczyzn walczących o tytuł tego najprzystojniejszego oceniać będą: nowa wybrana Miss Supranational, zeszłoroczny zwycięzca tego konkursu Prathamesha Maulingkar z Indii oraz nasze dobrze znane polskie gwiazdy: Agnieszka Kaczorowska, Janja Lesar i Paulina Sykut-Jeżyna.

Jak widzimy, stacja Polsat stawia bez wątpienia na swoje gwiazdy. Być może Sandra Kubicka na stałe dołączy w szeregi “polsatowskich” osobowości i na stałe wróci do Polski?

Jak myślicie, jak poradzi sobie Sandra z nową rolą?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej