Kubicka pokazała prywatne wiadomości od Barona! Nie do wiary, co jej zaproponował!

18 października 2023
Przez: : M.J

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od pewnego czasu są razem i chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem w sieci. Tym razem Sandra podzieliła się z obserwatorami swojego profilu prywatną korespondencją z Baronem. Jak przyznała, doskonale zna Instagramowe triki i nie dała się tak łatwo nabrać.

Związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona

Trudno nie zgodzić się z tym, że kiedy Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron ogłosili publicznie swój związek, stali się jedną z najbardziej obleganych par w polskim show-biznesie.

Warto przypomnieć, że Baron miał już kilka związków ze znanymi celebrytkami, takimi jak Aleksandra Szwed czy Blanka Lipińska. Kubicka z kolei była dwukrotnie zaręczona, ale żadne z tych związków nie zakończyło się ślubem.

Oficjalnie potwierdzili swoją relację w październiku 2021 roku, ale już wcześniej w mediach pojawiły się sugestie, że modelkę i muzyka łączy coś więcej. Mimo że Kubicka i Baron są razem od wielu miesięcy i tworzą szczęśliwy związek, internauci kilkakrotnie podejrzewali, że para przechodzi kryzys. Kubicka niedawno wyjaśniła swoje myśli na temat takich rewelacji.

„Wydaje mi się, że ludzie wręcz chcieliby, aby coś takiego się wydarzyło. Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku ekscytujesz się tą relacją” – wprost przyznała.

Oni na przekór wszystkim udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Co więcej, idealnie udaje im się połączyć życie zawodowe z prywatnym. Tym razem Sandra zdecydowała się na chwilę prywaty, czego nie robi za często. Pokazała na swoim profilu prywatne wiadomości od Alka.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka trafiła do szpitala! Modelkę z planu TVP zabrało pogotowie…

Prywatne wiadomości Barona do Sandry Kubickiej

Sandra, choć nieczęsto odnosi się do swojego życia prywatnego i do związku z Baronem, to na pierwszy rzut oka widać, że tworzą oni zgrany duet. Zdecydowanie świadczą o tym także wiadomości, które między sobą wymieniają. Jedną z nich Kubicka opublikowała na Story.

“Jemy obiadek 17:30?” – zaproponował Baron.

“A gdzie?” – zapytała Kubicka

“W Twojej ulubionej restauracji:)”

“A jaka to?”

“No misiu. Strzelaj”

“Ja to widziałam na Instagramie. Jak gość nie wiedział, gdzie zabrać swoją kobietę na jedzenie i napisał – “w twojej ulubionej restauracji”, a ona napisała OMG w X, a on „dokładnie tak” i wjechała piosenka Snoop Doga”

“Tak się rozwiązuje problemy” – dodała na zakończenie Sandra oraz podkreśliła, że nie z nią te numery.

Kubicka pokazała prywatne wiadomości od Barona / fot. Instagram.

Nie da się ukryć, że Sandra i Aleksander nie tylko pięknie razem wyglądają, ale także mają podobne poczucie humoru. Choć w przeszłości mieli problem, aby nawiązać dłuższe relacje, to wiele wskazuje na to, że w końcu trafił swój na swego.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć tej dwójce szczęścia!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej