Kubicka świętuje urodziny i pierwszą rocznicę! Pokazała prezent od narzeczonego!

22 stycznia 2020
Przez: : M.J

Sandra Kubicka w styczniu ma wiele powodów do świętowania. Dokładnie 22 stycznia modelka świętuje swoje 25 urodziny, a dzień wcześniej obchodzi rocznicę związku ze swoim narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem! Zobaczcie, jaki prezent podarował jej ukochany! Kubicka świętuje urodziny i pierwszą rocznicę!

W naszym kraju o Sandrze Kubickiej zaczęło robić się głośno za sprawą jej występu w Tańcu z Gwiazdami. Sandra w programie doszła bardzo daleko, bo odpadła tuż przed finałowym odcinkiem. Jak do tej pory modelka większą część swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie spełnia się zawodowo i również tam poznała swojego teraźniejszego partnera.

https://www.instagram.com/p/B7ls3KggWUG/

Kaio jest 39-letnim biznesmenem, który zdobył serce 25-latki.
Sandra od samego początku związku z mężczyzną podkreślała, że to właśnie on jest mężczyzną jej życia i to właśnie z nim chce planować swoją przyszłość. Ich wspólne życie potoczyło się bardzo szybko. Zaledwie sześć miesięcy po tym, jak się poznali, zdecydowali się kupić wspólny dom w Miami. Jak podkreśliła Kubicka w jednym z wywiadów, czas w ich przypadku nie gra żadnej roli:

“Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego”

Mężczyzna był również ogromnym wsparciem dla modelki, kiedy zmagała się z poważną chorobą, a jej kariera wisiała tamtego czasu na włosku. Przypomnijmy, że Sandra zmagała się z zespołem policystycznych jajników, co odbiło się na jej cerze oraz figurze! Zobaczcie TUTAJ!

Kubicka świętuje urodziny i pierwszą rocznicę!

Kubicka z okazji swoich 25-urodzin oraz rocznicy związku, już jakiś czas temu pochwaliła się prezentem urodzinowym, jaki dostała od swojego ukochanego. Na zdjęciu, które udostępniła na swoim Instagramie widzimy, że narzeczony Kubickiej kupił jej czworonożnego przyjaciela.

Dzień przed urodzinami, z okazji rocznicy związku, Sandra otrzymała od Kaio ogromny bukiet kwiatów, który również pokazała w swoich mediach społecznościowych.

Źródło:
Instagram

Nie zabrakło też urodzinowych balonów i wspólnego świętowania.

Źródło:
Instagram

Modelka pokusiła się również dodać zabawny filmik, w którym podziękowała wszystkim za urodzinowe życzenia.

Jak również wiemy, Sandra jest w trakcie przygotowań do najważniejszego dnia w swoim życiu. Para ma zamiar urządzić dwa wesela. Jedno skromne dla rodziny i przyjaciół w Miami, a drugie w ojczystym kraju Kubickiej. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Z okazji urodzin życzymy Sandrze wszystkiego, co najlepsze i dużo miłości!

Czego Wy chcielibyście życzyć Sandrze?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej