Połącz się z nami

Kurdej-Szatan nie poprowadzi programu przez konflikt interesów!

Barbara Kurdej Szatan konflikt interesów

Z życia gwiazd

Kurdej-Szatan nie poprowadzi programu przez konflikt interesów!

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi programu emitowanego na Polsacie. Wszystko za sprawą konfliktu interesów związanego z reklamą jednej z sieci komórkowych.

Kim jest Basia

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest aktorką telewizyjną i teatralną, która największą karierę rozpoczęła po wystąpieniu w serii reklam sieci komórkowej Play. Ponadto jest laureatką trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery. Kurdej-Szatan pracowała dla Telewizji Polskiej. Grała w serialu M jak miłość oraz prowadziła programy rozrywkowe jak i różnego rodzaju wydarzenia medialne. Nagle ich współpraca dobiegła końca.

Zobacz także: Zniewalająca stylizacja Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi nowego programu na Polsacie

Barbara Kurdej-Szatan jest znaną osobistością w polskiej telewizji. Tym razem miała poprowadzić nowe show emitowane na Polsacie. W rozmowie z Szymonem Majewskim aktorka zdradziła, że otrzymała propozycję prowadzenia programu, jednak pojawił się problem. Mianowicie Polsat związany jest z jedną z sieci komórkowych, a Kurdej-Szatan znana jest z reklamy firmy konkurencyjnej. Konflikt interesów okazał się tak wielki, że program poprowadzi ktoś inny.

Warto jednak zauważyć, że Barbara Kurdej-Szatan brała udział w programie Taniec z gwiazdami, który również jest emitowany przez Polsat. Wówczas doszło do kompromisu i reklamy nie pojawiały się w tym sezonie. Tym razem było inaczej, a bariera okazała się nie do przejścia. Aktorka w rozmowie z Szymonem Majewskim powiedziała:

„Miałam teraz okazję prowadzić nowy program muzyczny w Polsacie, tylko że jest konflikt interesów, jeśli chodzi o telefonię. Znajoma mi powiedziała: widzisz, jesteś ofiarą swojego sukcesu i rzeczywiście, tak się dzieje.”

Mimo że podczas rozmowy nie padła konkretna nazwa programu, który miała prowadzić Kurdej-Szatan, istnieje duże prawdopodobieństwo, że chodziło o The Four. Bitwa o sławę, który poprowadzi Natalia Szroeder. Aktorka wypowiedziała się również na temat zwolnienia z TVP:

„Broniłam wolnych sądów, chodziłam na te marsze protestacyjne i ja czułam od początku, że to się nie podoba, ale pozwalano mi na prowadzenie tych programów, bo była to pierwsza kadencja. Wtedy jeszcze rządzący „macali Polskę”, sprawdzali, na ile i gdzie mogą sobie pozwolić.”


Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Kurdejszatan

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry