Połącz się z nami

Lady Gaga OSTRO do Iriny Shayk?! Nawiązała do jej ROZSTANIA z Bradleyem?!

Z życia gwiazd

Lady Gaga OSTRO do Iriny Shayk?! Nawiązała do jej ROZSTANIA z Bradleyem?!

Film „Narodziny Gwiazdy” w którym główne role zagrali Lady Gaga i Bradley Cooper, rzucił wszystkich na kolana. Piosenką do filmu, pod tytułem „Shallow” doprowadzili nie jednego widza do łez, a ich wspólne wykonanie tego utworu podczas rozdania Oscarów podbiło serca widzów! Ostatnio Gaga znów wykonała słynny utwór, jednak tym razem przed utworem wypowiedziała parę dziwnych słów! Zobaczcie!

Od kiedy do kin trafił film „Narodziny Gwiazdy” w mediach od razu pojawiły się teorie spiskowe na temat romansu Gagi i Coopera. Przed tym nim Lady Gaga zdobyła Oscara za utwór do filmu, razem z aktorem wykonali ten przebój na scenie. Ich wykonanie wyglądało tak, jakby tę dwójkę łączyło coś więcej niż tylko wspólny projekt, a w mediach od razu pojawiły się pogłoski o ich romansie.

To aktorskie wystąpienie sprawiło, że wokół związku Bradleya z Iriną Shayk zrobiła się gorąca atmosfera i przez jakiś czas docierały do nas informacje o kryzysie w ich związku. Gaga w końcu skomentowała te doniesienia i stwierdziła, że zarówno w filmie, jak i podczas gali oscarowej wszystko było ustawione, a oni specjalnie robili tak, aby widzowie uwierzyli w ich romans.

Jej słowa na jakiś czas przerwały plotki na temat kryzysu w związku Bradleya, jednak jak się okazało było w nich ziarno prawdy i para naprawdę rozstała się, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Jakiś czas temu Lady Gaga wystąpiła w Las Vegas, gdzie podczas swojego koncertu wykonała słynny utwór „Shallow”. Jednak przed wykonaniem niespodziewanie powiedziała do mikrofonu parę naprawdę gorzkich słów.

„Bądź uprzejma albo spierd…aj”– powiedziała Gaga.

Wszyscy od razu zaczęli snuć domysły, że ta dziwna wypowiedź artystki jest skierowana w stronę Iriny, a piosenkarka najwidoczniej wspiera swojego przyjaciela z planu po rozstaniu z partnerką!

Uważacie, że Gaga mogła faktycznie te słowa skierować w stronę byłej partnerki Bradleya?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry