Laluna szykuje się na kolejną operację plastyczną: „brzmi groźnie, ale nie jest tak groźne, jak myślicie”

12 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Laluna od kilku lat była jedną z bohaterek programu Królowe życia. Gwiazda reality-show nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do operacji plastycznych i wszelkich zabiegów w gabinetach medycyny estetyczniej. Okazuje się, że Laluna zdecydowała się na kolejną operację.

Laluna z Królowych życia

Laluna, czyli Kasia Alexander, zdobyła ogromną popularność występując w reality-show stacji TTV Królowe życia. Uczestniczka programu przez kilka edycji pokazywała widzom, jak na co dzień wygląda jej luksusowe życie.

Kilka tygodni temu widzów czekała zaskakująca nowina o zakończeniu emisji Królowych życia. Stacja poinformowała, że po sześciu latach emisji reality-show znika z anteny, jednak nie wykluczono powrotu w kolejnych sezonach.

Zobacz także: Laluna wyznała, dlaczego nie powstanie nowy sezon Królowych życia.

Mimo iż znane widzom bohaterki nie będą pojawiać się na ekranie popularnego reality-show, nie dają o sobie zapomnieć. Niedawno Laluna byłą jedna z gwiazd 14 edycji Fame MMA. Mimo ciężkich przygotowań i zrzucenia kilkunastu kilogramów gwiazda Królowych życia przegrała z młodszą od siebie Wiktorią Jaroniewską na punkty po trzech pełnych rundach.

Kolejna operacja Laluny

Laluna jeszcze występując w programie Królowe życia nie ukrywała, że lubi ingerować w swój wygląd, a operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej nie są jej obce.

Prawie dwa lata temu Kasia udała się do jednej z tureckich klinik, gdzie poddała się serii licznych zabiegów. Po prawie dwóch latach gwiazda reality-show szykuje się na powrót do Turcji. Zanim jednak położy się na stole operacyjnym, w pierwszej kolejności musiała pozbyć się nadmiaru kwasu hialuronowego z twarzy. Efekty, jak wygląda w bardziej naturalnej odsłonie, pokazała na swoim profilu.

Laluna operacja plastyczna
Laluna rozpuściła kwas hialuronowy

Jak zaznaczyła, już w najbliższą niedzielę podda się nowej inwazyjnej operacji.

„Lecimy rozpuszczać całą brodę i resztę pozostałości z kwasu na twarzy, bo już w niedzielę lecę na dosyć inwazyjną operację, o której marzyłam od paru lat. Ale najpierw musiałam schudnąć do tej wagi, w której chcę być, dlatego tyle czekałam”-

Laluna wymieniła, co tym razem będzie poprawiać w swoim wyglądzie.

„Będę miała robiony cały lifting twarzy, lifting ust, lifting oczu, lifting nóg i możliwe, że wyciągnę sobie jeszcze bardziej zarys mięśni brzucha” – wyznała

Jak dodała, ma nadzieję, że lekarzowi uda się wykonać wszystko na raz.

„Wiem, brzmi groźnie, ale nie jest tak groźne, jak myślicie. Mam nadzieję, że lekarz zrobi mi to na raz. Jeżeli nie, to na razie nogi zostawię, a zrobię brzuch i całą twarz.”

Jesteście ciekawi, jak tym razem powiedzie się operacja Laluny? Czekacie na efekty?

źródło: Instagram Laluny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej