Laluna wydała oświadczenie. Gwiazda „Królowych życia” przeprasza za swój udział w Fame MMA

16 maja 2022
Przez: : W.M.

W minioną sobotę fani gali typu freak-fight mieli okazję obejrzeć 14. edycję Fame MMA. Jedną z gwiazd, która zmierzyła się w oktagonie, była uczestniczka reality-show Królowe życia. Po przegranej walce Laluna wydała oświadczenie, w którym przeprasza osoby, które zawiodła.

Fame MMA 14

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych reality-show stacji TTV. Jedną z gwiazd, która pojawia się na ekranach lubianego przez widzów programu, jest Katarzyna Alexander, znana jako Laluna.

Na początku kwietnia tego roku federacja Fame MMA ogłosiła, że Laluna będzie jedną z uczestniczek 14 edycji. Przeciwniczką, która miała się zmierzyć z gwiazdą Królowych życia była Sheeya, jednak w wyniku kontuzji nie mogła wziął udziału w walce. Kilka dni przed galą okazało się, że jej miejsce zajmie młoda debiutantka Wiktoria Jaroniewska.

14. gala Fame MMA odbyła się w sobotę 14 maja, a Laluna i Wiktoria Jaroniewska pojawiły się w oktagonie w pierwszym pojedynku. Ostatecznie, po trzech pełnych rundach na punkty zwyciężyła Wiki.

Laluna przeprasza za walkę

Pojedynek Laluny i Wiktorii Jaroniewskiej rozpoczął ostatnią galę Fame MMA i dostarczył widzom sporych wrażeń. Zarówno gwiazda reality-show, jak i jej przeciwniczka po raz pierwszy pojawiły się na gali freak-fight i fani byli ciekawi, która z zawodniczek opuści oktagon jako zwyciężczyni i jak się okazało, była nią Wiktoria Jaroniewska.

Po przegranej walce na oficjalnym profilu Laluny pojawiło się oświadczenie, w którym gwiazda Królowych życia przeprasza osoby, które zawiodła.

„Przepraszam tych co zawiodłam 🙏przepraszam moja córkę ze tyle jej nerwów przysporzylam tym wszystkim pomimo jak mnie ostrzegała ze to nie moj świat Kocham cię Laura pamiętaj 🙏❤️ Mamo ciebie tez przepraszam za te straszne nerwy(..)

38-latka stwierdziła, że w jej wieku jest już za późno na ten sport i mimo iż popełniła błąd, cieszy się, że miała szansę się sprawdzić na gali Fame MMA.

“Czasami człowiek wybiega marzeniami za daleko nie patrząc na to ze może się pomylić moim było to aby się bic myślała ze jestem w tym najlepsza niestety tak nie jest to bardzo ciężka praca ja mam już 38 lat i wiem ze to już za pozno na ten sport życzę wszystkim mlodym zawodniczka aby się rozwijały od małego ja takiej szansy nie miałam dopiero na ten wiek miałam szanse się sprawdzić i to zrobiłam dziękuje wszystkich za szanse pokazania się @famemmatv

(…) Nie wstydzę się przyznać do błędu i przeprosić dlatego tez chce się przed wami otworzyć tutaj bo jestem od 4 lat w tv i mam wieku fanów których bardzo szanuje i całe @ttv.pl” – napisała

Oglądacie Fama MMA 14? Co myślicie o walce Laluny i Wiktorii Jaroniewskiej?

Laluna w Fame MMA 14
Katarzyna Laluna Alexander, fot. AKPA

źródło: Instagram Laluny/Instagram Fame MMA/Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej